Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Справжні свідки покращення бачать помаранчевих шкідників, хороші дороги та «справжню турботу» про вчителів

Російська дівчинка Свєта з Іваново, авторка незабутніх слів про те, що завдяки «Єдиній Росії» росіяни стали «более лучше одеваться» і, вдягнені за останнім писком моди, почали «засеивать больше земель, овощи там, рожь, вот это все», має українських колег - людей, які сьогодні дійсно помічають покращення.

Свєта з міста наречених

Про українських свєт поки що, на жаль, не знімають кіно. Але дізнатись які позитивні зрушення вони бачать можна онлайн - наприклад, на офіційній сторінці Партії регіонів Вконтакті.

«За три года есть результат», - коментує новину про те, що реформи ПР стали «основою для модернізації країни» користувач на ім'я Василь Прохоров. І наводить приклад - на жаль, лише один. - «Вы посмотрите на Олимпийский!»

«И не только Олимпийский! - зауважує у відповідь Олена Кузнецова. - «Сколько дорог, развязок. Позитивные результаты очевидны».

Те, що результатів не так вже й багато, пояснюється просто.

Обговорюють тут і інші актуальні в Україні питання - наприклад, звільнення Юлії Тимошенко. Беззаперечний аргумент проти звільнення екс-прем’єрки наводить харків’янка Інна Кириченко.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.