Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Манна небесна впала на Засуху на Хрещатику, а на Шуфрича в Козині

Київ і його околиці поступово перетікають до рук скандальних політиків

Нестор Шуфрич нині має халепу з невеличким клаптем землі під Києвом, який нібито відібрав у яхт-клубу.

 


Насправді, історія не варта і виїденого яйця. Якихось нещасних 1,5 гектара землі у межах села Козин (Київська обл.) де сотка іноді коштує десятки тисяч умовних одиниць.

 

 

Звичайно, що нардеп регіонал нічого ні в кого не відбирав. Не в його правилах.
Обухівська райдержадміністрація сама  віддала 1,5 га землі сімом громадянам для ведення особистого селянського господарства. А потім ці громадяни, які вирішили підзаробити спродали всю цю непотрібну дармову землю нардепу Шуфричу.

 

 

Потім були невеличкі непорозуміння з яхт-клубом, відбулося багато всіляких судів, бо в таких випадках завжди справедливість доводиться відвойовувати через суд, і нарешті наш найнепідкупніший суд виніс рішення що Шуфричу зайвих 1,5 гектара землі не зашкодять. Тим паче, за даними ЗМІ, Шуфрич якраз має поруч будинок у селі Козин, зовсім неподалік від яхт-клубу.
Ну хіба ж не чудесно? Добро перемогло зло…

 


Також варто порадіти і за колишнього нардепа, а нині просто чудесну жінку-страдницю, що довгі роки не бачила чоловіка і змушена була тягти на своїх ніжних плечах величезне господарство, Тетяну Засуху. Як ви напевно пригадуєте, її чоловіка Анатолія Андрійовича «помаранчева чума» змила аж в Росію і повернутися в теплі обійми жінки-красуні він зміг лише після приходу до влади Віктора Федоровича.

 


Тому за всі ці страждання і як компенсацію за програні минулорічні вибори до парламенту доля винагородила цю жінку двома поверхами в будинку на Хрещатику.

 

 

Агрофірма «Світанок» Тетяни Засухи отримала від Київської обласної ради майже в дарунок (можливість викупу на пільгових умовах) два поверхи приміщення площами 614,80 кв м і 128 кв м адміністративної будівлі на Хрещатику, 6.
Ну хіба ж не диво? І знов добро перемогло зло…

 

 

Читайте також Кернес остаточно «гепнувся» на власному культі особи


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.