Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Друзі зрадили Ані Лорак на 35-ти річчя

Одкровення про «ху із ху» обійшлось Ані Лорак в крутеньку суму.

Cпівачка Ані Лорак може пишатися своїми друзями. Вони в неї вірні і добрі. Їм можна довірити найсокровенніше, і вони обов’язково розтрублять про це на  цілий світ.
Або злиють все, що знають в інтернет… Що також, погодьтесь дуже весело.

 


Дізнатись, ким є насправді її друзі, співачка Ані Лорак, змогла лише проживши 35 років життя і витративши на це, за твердженням деяких акул пера, $25 тис.

 


Все відбулося під час святкування дня народження, яке артистка влаштувала в одному з київських готелів. Там вона зібрала всіх своїх приятелів та друзів і весело провела час.

 

 

Єдине прохання, яке Ані мала до гостей, це не викладати світлини з гулянки в інтернеті.

 


І що ви думаєте, його з задоволенням проігнорували ще під час свята. Деякі особливо вірні друзі почали «тролити» співачку в мережах тільки-но перехилили першу чарку, а може й до того.

 


А викладати в інтернет було що. На пиятиці було стільки зірок і зірочок, що прості смертні, коли б  випадково потрапили туди, могли легко втратити дар мови і здатність пересуватися.

 


Отож, завдяки світлинам зоряних папарацці вдалося ідентифікувати регіоналу Ірину Бережну, гімнастку Лілію Подкопаєву, монстрів шоу-бізнесу Ірину Білик, Григорія Лепса, Ігоря Крутого, співучого ректора Михайла Поплавського, ведучу Машу Єфросініну, і багато інших.

 


Свято, одним словом, вдалося. І сумувати з приводу витрат немає сенсу. Іноді правда, якою б несподіваною вона не була, того варта…

 

 

Читайте також Шлюбне "покриття" екс-зятя Тимошенко поширилося і на Молдову

 

За матеріалами соцмереж


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.