Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Провінційний імператорський бал у Дніпропетровську

Бал є бал – штори, барабанщиці і реклама.

“Давно у нас шось балів не було”, – подумала я собі і вирішила погуглити. А тут бац! Минулого тижня у Дніпропетровську якраз пройшов “Екатерининский Бал”. Пройшов, щоправда, дещо скромнувато, але зате були традиційні сукні зі штор, барабанщиці (хо-хо) і реклама “Якіторії” на найвиднішому місці.

 

 

Елітно, престижно, неповторно!

 

 

І все-таки загін барабанщиць мене потішив найбільше. Який парад, тобто бал без чарівного маршу під стукіт паличок?

 

 

Елітне звичайно теж було – гарний торт, який викотили на столику прикрашеному скатертиною, яку однозначно шили з запасів тканини, які брали там же де й уніформу обслуговуючого персоналу. Тканина була дешева, зате сліпуча.

 

 

Ще на балу проводили конкурс краси. Стрічок заготували у достатній кількості, я бачу лише “кокетка” та “нежность”, але впевнена шо там є ще й “доброта”, “красота” та “мисс хороший человечек”.

 

 

Одним словом, було красиво.

 

 

Читайте також Дивні оргії біля Лаври і парламенту

 

ragu.li

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.