Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Пост про бидло прима Абдулліна прикрила амурними справами

Оперна співачка Катерина Абдулліна, що прославилася своєю ненавистю до українців, вигадала нову версію в своє виправдання. В хід пішла спідня білизна і скелети з шафи.

Абдулліна прикинулась дурненькою і, не моргнувши оком, заявила, що скандальний коментар у соцмережі про українські «бидлячі» школи підробив її колишній чоловік. А в опері її піддають обструкції нібито через те, що вона відмовилася жити разом з головним режисером Анатолієм Солов'яненком.
Ці феєричні версії Абдулліна озвучила в ексклюзивному інтерв'ю газеті «Вєсті».

 

 

«Я писала, що в Україні можна чудово жити і розмовляти російською мовою, при цьому добре знаючи українську! І про те, що я віддала свою дитину в російську школу, а побувавши на лінійці, отримала масу задоволення. Там був представник від влади, від душі виступив російською мовою. І мене це вразило! Але через кілька годин я зайшла на свою сторінку і побачила скриншот, де до моїх фраз додали слово «бидло». Це могло бути потрібно моєму колишньому чоловікові, бізнесмену з Росії Олегу Кучерову, ініціатором розриву відносин з яким була я - він піднімав на мене руку. Йдучи, він пригрозив, мовляв, ти ще не знаєш, що буває після розлучення!» - Розповіла Абдулліна .

 

 

Кучеров її звинувачення спростовує: «Я подам на неї до суду за такі слова. Я ніколи її не бив, а хто від кого пішов - ще велике питання. Ми розлучилися, тому що у неї важкий характер. Ні в якій тюрмі я ніколи не сидів і зламувати акаунти не вмію, і вже тим більше я нічого від її імені не писав. У неї дуже бурхлива фантазія. Вона мені розповідала, що до неї залицялись Путін і Медведєв», - сказав «Вєстям» Кучеров.

 

 

У розмові з «Вєсті» Абдулліна пройшлася і по головному режисерові Національної опери Анатолію Солов'яненку: «У нас були, я б сказала, відносини. Абсолютно всі знали, що він до мене небайдужий. Мені досі говорять, мовляв, як він тебе любить! Він пропонував мені вийти за нього заміж, я відмовила, після чого відносини зійшли нанівець», - каже співачка.
За її словами, вона кілька разів підходила до Солов'яненка з проханням дати їй центральні партії, бо її голос зміцнів, але режисер все відмовляв: «У п'ятницю, відразу після скандалу, я була в театрі, побачила там Солов'яненка, але він кивнув і пробіг мимо. Хоча я сподівалася на його захист», - згадує Абдулліна.

 

 

Режисер цієї зустрічі не пам'ятає: «Я щодня зустрічаю по 200 людей і не можу всіх пам'ятати. Може бути, і кивнув їй. Я пропонував їй вийти заміж? Та вона збожеволіла! З приводу роботи - у неї дуже середній вокал».

 

 

Сама Абдулліна говорить, що найближчим часом з країни виїжджати не збирається: «Чому і заради кого я повинна залишати свою країну?» - Каже вона. При цьому Кучеров заявив, що від спільних знайомих дізнався: 19 вересня Абдулліна відлітає до Італії: «По роботі або просто так - не знаю». У театрі про те, що Абдулліна готує гастролі за кордоном сумніваються: «Вона майже не грає тут. Так хто ж її покличе виступати в Італію?» - Сказав нам диригент Національної опери Іван Гамкало .

 

 

Нагадаємо , що скандальна солістка Національної опери України Катерина Абдулліна і раніше заявляла, що не давала образливих коментарів, тому висловлювання є сфабрикованою проти неї. Наприклад, у коментарі ТВі.

 

 

"Я давно співаю на сцені цього театру і, до речі, роблю це українською мовою", - каже солістка. "Цей коммент повністю сфабрикований, це - підстава. Я не давала таких висловлювань. Можу тільки сказати , що якщо написано від мого імені і апелюють моїм ім'ям , то я повинен вибачитися і я вибачаюся, перед тими, хто образився".

 

 

Проте головний режисер театру Анатолій Солов'яненко відзначає, що слова про "бидлячі українські школи " і "морально здорових російськомовних дітей" Абдулліна написала свідомо, проте не думаючи про наслідки.

Крім того, Солов'яненко стверджує , що колеги по театру вже відмовляються виходити на одну сцену з Абдулліною: "Я думаю, що вона це зробила свідомо, але не усвідомлюючи, які наслідки можуть бути. Всі ці вибачення є збитковими, я не знаю, як вона далі збирається працювати з колективом театру. Я отримав десятки дзвінків від колег, котрі кажуть, що разом з нею на сцену не вийдуть", - сказав він ТВі.

 

 

Абдулліна у Національній опері працює більше десяти років і підкреслює , що перша в списку на сайті опери. Єдине, чого вона не договорює, так це те, що артисти знаходяться на сайті в алфавітному порядку, саме тому Абдулліна і стоїть першою .
Зате в театрі кажуть, що Абдулліна - одна з сімдесяти солісток, яка за період своєї роботи нічим не відзначилася. Заява солістки називають спробами хоч якимось чином привернути до себе увагу.

 

 

У театрі чекають, що Катерина Абдулліна напише заяву на звільнення. Проте сама Абдулліна йти з театру не збирається. Впевнена - те, що сталося, не може стати причиною її звільнення.

 

Читайте також Солістка Національної опери України: «Контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ»

 

За матеріалами crime.in.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.