Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Солістка Національної опери України: «Контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ»

«Ярчайша звізда» української оперної сцени вважає людей, які говорять українською - бидлом.

Ви знали до сьогодні хто така Катерина Абдулліна?  Вона, між іншим, «Одна из ярчайших звёзд украинской оперной сцены. Выдающееся драматическое колоратурное сопрано, ученица Великой Евгении Мирошниченко (народной артистки СССР) и звезды итальянской оперы Марии Луизы Ваннини, уже двенадцать лет радует публику на сцене Национальной Оперы Украины». 

 

 

Отак от. Тепер будете знати. А то жили і не підозрювали, що поруч псує повітря така славетна цяця. 

 

 

До речі «её неповторимое исполнение партии Виолетты в бессмертной опере Д.Верди «Травиата», сделало певицу известной не только для украинской публики, но и далеко за пределами Украины.

Блестящий экстраординарный тембр этой певицы, а так же выразительная и очень трогательная актёрская игра не оставит равнодушным даже самого искушённого оперного зрителя.

Богатая природа, в сочетании которой отличная сценическая внешность и необходимая для успеха харизма, выделяет Екатерину среди остальных солистов. Яркая индивидуальность, невероятное музыкальное чутьё, а так же владение итальянским BELCANTO, позволяет ей точно интерпретировать образы героинь любого плана, как лирических так и трагедийных.» 

 

 

Всю це самовосхваляння можна прочитати на її сайті зробленому в трьох мовах: італійській, англійській і, як ви вже, зрозуміли російській. Чому немає української, стає зрозуміло, коли прочитати невеличкий коментар Абдуліної з Facebook, що вже поширився в мережі. Опускатися до рівня бидла Абдуліна не бажає.

 

 

"Отдала ребенка в русскую гимназию и еще ни разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе 3 раза в неделю укр мова, и выпускники разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла", - написала Абдулліна (орфографія та пунктуація автора збережені).

 

 

І це, на хвилиночку, солістка Національної опери України, на чиє богемне утримання йдуть гроші того самого бидла, яким Абдуліна так гидує. 

 

 

А може не потрібно таких жертв?

Російські і європейські сцени вже давно зачекалися цю «звізду» з «блєстящим екстраординарним тембром», з «очєнь трогатєльною актьорською ігрою» і «нєвєроятним музикальним чутьйом». А бидло якось переживе таку втрату.

 

 

Читайте також Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.