Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Будьмо сусідами!

Представники еліти, що мають нещастя мешкати в Кончі-Заспі чи ще деінде на південь від Києва у районі Обухівської траси, повинні терміново подбати про свій престиж.
Матеріал друкованого видання
№ 36 (304)
від 5 вересня, 2013

Це за Кучми та Ющенка поважні особи зводили собі маєточки в тих краях. Нині в тренді геть інший напрямок. Трендсеттером красивого життя сучасної доби є, поза сумнівом, Віктор Янукович, що облюбував північні околиці Києва, які, до речі, колись були не вельми престижними. Але, коли постало «Межигір’я», питання про елітний напрямок зникло саме собою. Це колись заможних забобонних киян лякали села за Вишгородом: мовляв, шлях у бік Чорнобиля, що там може бути привабливого? Та вихідцям із індустріальних агломерацій Донбасу всі ці екологічні страшилки ні до чого. Осів президент на північ від Києва – і придворна еліта за ним.

Ось, наприклад, Сергій Клюєв, брат секретаря РНБО, придбав у свого однопартійця Ігоря Гуменюка компанію «Танталіт», яка орендує 127 га землi й володіє низкою об’єктів нерухомості на території «Межигір’я». У «Танталіту» сам Віктор Федорович дещо орендує. Обидва заявили, що раді й щасливі бути тепер поруч. Щоправда, Сергієві Клюєву сусідство із президентом чимало коштувало (146 млн грн): як визнав сам бізнесмен, на межигірські розкоші він витратив свої особисті кошти й навіть позичив у своєї-таки корпорації «Укрпідшипник». Але ж красиве життя того варте. Є крім Межигір’я на мапі України і ще два гідні місця для проживання – вулиця Водна в Донець­­ку (набережна Кальміусу не для всіх) і тамтешні «Липки» (не плутати з київськими). Справжня еліта доби «покращення» мешкає тільки там. Забудьте про вбогу Кончу-Заспу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.