Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

1 вересня у Луганську переросло у сексуальний скандал

Еротичні луганські «школярки» розповіли, як їх вчать в школі.

В Луганську розгорівся скандал навколо пикантної фотосесії, яку організував глянцевий журнал COCKTAIL .

На знімках та відео, що з'явилися на хостингу YouTube, молоді напівголі дівчата з яскравим макіяжем позують на тлі шкільної дошки, на спортмайданчику, у дворі навчального закладу. Зазначалося, що зйомки проходили 1 вересня в одній зі шкіл Луганська.

 

 

Все начебто нічого, але як тільки піднявся шум, директор журналу COCKTAIL Олег Колосов відразу почав викручуватись і розповідати небилиці про те, що до зйомок ніякі школярки не причетні. Метою пікантній фото сесії, мовляв, було написання іронічної статті про сучасних старшокласниць.

 

 

«Ми ж усі бачимо, які школярки приходять на останній дзвоник , як вони себе ведуть. Ось у статті ми і хотіли розповісти про те, які бувають сучасні учениці. Не тільки ботани».

 

 

Колосов запевняє, що зйомки проводилися не в школі, а в спеціальній студії, і моделями насправді виступили 25 - 30-річні дівчата, але навіщо тоді було писати спочатку зовсім протилежне. І де ж все-таки правда?

 

 

Директор журналу звісно вибачився перед всіма, чиї моральні принципи були ображені цією фотосесією, і додав, що COCKTAIL видалив це відео з усіх соціальних мереж, але ж всім зрозуміло, що основну мету успішно досягнуто. В такий дешевий спосіб COCKTAIL зробив собі гучну рекламу і жодні вибачення тут недоречні…

 

Читайте також Майбутнє України зростає на пілоні

 

 

За материалами gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.