Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Путінське ластостискання в річницю Бесланської трагедії

Російський президент не перестає спілкуватися з тваринами і обдаровувати їх царськими подарунками.

Владімір Путін - знаменитий тваринолюб. Його зворушливе  ставлення  до тварин вже починає непокоїти російське суспільство, адже лише сліпо-глухо-німі не відчувають, що вона значно перевищує рівень любові до власного народу. 

 

 

Путінське чекістське серце любить всіх. І мешканців річкових та морських глибин, і жителів дрімучих лісів, і насельників вічної мерзлоти і крилатих володарів небесних просторів, і навіть породистих домашніх лінивців. Він цілувався з осетрами і годував білуху, плавав з дельфінами і хапав за щупальці восьминога, годував оленів, напував молоком маленьких лосенят, катався на конях, вдягав супутниковий нашийник на ведмедя, вчив літати журавлів і був їхнім вожаком зграї. 

 

 

В перший день осені господар Кремля поїхав розважитись до Владивостока. Сходив до місцевого університету, а далі подався до місцевого океанаріуму для спілкування з дельфінами. Дельфіни, звісно, зраділи такому високому гостю і станцювали улюбленому президенту кілька танців. Владімір Путін розчулився і пригостив їх від щирого царського серця кількома рибинами.

 

 

Потім на сцену вийшли два моржа і зробили для президента зарядку: відтиснулися та покачали прес. Далі ще пограли на трубі, поносили кубики, аж цар всея Русі не витримав та зайшов до них у вольєр аби потиснув моржам ласти.

 

 

А от морський лев корчити дурника перед Путіним не став. Він хоч і морський, але все-таки лев — цар звірів. А царю звірів навіть перед царем всея Русі не годиться принижуватись до рівня скомороха.

 

Путін і дельфіни

 

 

Путін і восьминог

 

 

Путін і коники

 

 

Путін і рибка

 

 

Путін і тигреня

 

 

Путін і тигр

 

 

Путін і цуцики

 

 

Путін і білий ведмедик

 

 

Путін і леопард

 

 

Путін і пташки 

 

 

Путін і лосеня 

 

 

Путін і коза

 

 

Путін і поні

 

 

Путін і ведмедик

 

 

Путін і білуха

 

 

Путін і олені

 

 

Путін і кит, якого не видно

 

 

Читайте також Чотириногі улюбленці відомих та знаменитих

 

За матеріалами ntv.ru , bigpicture.ru

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.