Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Клеопатра Пироженко

Гроші та поезія в житті міністра Раїси Богатирьової

Одкровення про “бабло” яке не гріє душу та вірш про вчительку...

із врачами розмовляє

голова мінздрава рая

"я вам всім сказати мушу

шо бабло не гріє душу

нафіга вам та зарплата?

главне – єсть бінти і вата

остальні мєдікамєнти

куплять сАмі пацієнти"

 

Сьогодні я зрозуміла, що Раїса Богатирьова недарма є міністром охорони здоров’я. Вона відкрила мені очі. А все завдяки тому, що якби не пані Раїса, то я б ніколи не дізналася, що гроші – то не головне. Розмовляючи з медиками міністр сказала “І неважливо – багато чи ні буде у вас грошей. Гроші, звичайно, важливі в нашому житті, але вони не гріють душу і не створюють навколо нас середовища, в яке ми прагнемо“.

 

 

На превеликий жаль відео з мудрістю пані Раїси поки що немає, зате є інше, яке дає зрозуміти у якому напрямку рухатиметься наша медицина. Послухайте уважно, що вона говорить у другій половині відео. “Найти не скидку, а просто обязать и если они… Есть много условий которые они могут не выполнять. Я не говорю, что это инструменты, которыми нужно задавить предпринимателя медицинского, но это инструменты, которыми можно влиять, это ж люди тут живут, у них тут родители живут…“

 

 

Ну і щоб якось вас розрадити після такого, ось вам вірш у виконанні пані Раїси. Не дуже зрозуміло з якого переляку, вона раптом зацікавилася вчителями. Маю надію, що це не якась нова реформа спрямована на поєднання освіти з медициною.

 

 

Читайте також Українські політики у спорті: пиятика на яхтах і багатоборство Януковича

 

ragu.li

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.