Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Клеопатра Пироженко

Еволюція "національних" костюмів: торт на голові, ікона на пузі і чоботи з троєщини

Вітчизняні модельєри мають особливий погляд на національне вбрання

Ну що, скоро українка змагатиметься за титул найкрасивішої у світі. Якщо що, то я вболіваю, бо вона мені свого часу сподобалася. Я вболіваю, але… От шо це за сукня така? Хочеться одразу повідпорювати половину деталей.

 

 

З іншого боку, національний костюм дещо компенсує переляк.

 

 

Хоча зазвичай ми славимося епічними витворами. Хочеться навіть нагадати вам старий текст, який я колись писала:

Щороку Саша Ніколаєнко обирає одну “найкрасивішу” українку для участі у конкурсі “Міс Всесвіт”, а потім ця  щасливиця їде на конкурс в далекі краї. Так як в тих далеких краях вона представляє Україну, то обов’язковою умовою є наявність сукні чи костюму, стилізованих під українське вбрання. За три останні роки на конкурс поїхала Інна Цимбалюк з тортом на голові і іконою на пузі, Людмила Бікмулліна з цвіточкамі на гостроносих тухлях і спідницею, що робить стегна втричі ширшими і Елеонора Масалаб в незмінному корсеті, рюшах і чоботях з троєщинського ринку.

 

 

І я вже проклинала незмінного дизайнера національних костюмів (о кто же ето?) Діану Дорожкіну, за те, що представляє українок за тим же шаблоном, за яким їх помилково і  сприймають і тому продожують їхати сюди секс-туристи, аж сьогодні побачила національний український костюм, розроблений іншим дизайнером.

 

 

Це якась царєвна-лєбєдь з вивихом правої руки, а такий образ ніколи не був притаманний нашій культурі. Та й відфотошопили Коц-Готліб (це прізвище міс) знатно. Для тих, хто не в курсі, даю для порівняння фотографії Христі в реальному житті.

 

 

Вніманіє вопрос – які в нас шанси взяти перше місце на конкурсі?

 

Читайте також Як хитрі "кацапи" наївних "хохлів" розводять

 

ragu.li


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.