Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Чому президенту не варто соромитись татуювань

Татуювання можуть багато що розповісти про «життєвий і творчий шлях» людини. Поруч з новомодними ієрогліфами тіла пострадянської еліти нерідко прикрашають малюнки, які у злочинному світі прийнято називати «мастями»

Фото, чи то дідуся, чи то дядька Ксенії Собчак (кому, як більше до вподоби), а правильніше вуйка Ксениної мами Людмили Борисівни Нарусової Михаїла Абрамовича Нарусова, нещодавно дуже потішило мешканців інтернет-спільноти. А для багатьох ще й виявилось неабияким одкровенням.

На звичайній непримітній світлині прокурора підмосковного містечка Обнінска Міхаїла Абрамовіча Нарусова спостережливі глядачі виявили цікаві деталі.

 

 

Хоча загалом нічого особливого, просто пальці прокурора прикрашають звичайнісінькі татуювання у вигляді хрестів, дуже схожі на ті, що зазвичай набивають собі люди, які мали нещастя здобувати життєвий досвід на «зоні».

Що вони означають, можна лише здогадуватись. Бо значень є кілька: пройшов зону, почав злочинну діяльність неповнолітнім, чи просто є свідченням про кількість ходок, як от насічки на зброї снайпера означають кількість вбитих.

Хоча, основний меседж цієї фотографії насправді доволі оптимістичний - виправна колонія здатна з малолітнього злочинця "виховати" не тільки прокурора, але й президента. А це вже ближче й до нас. Адже хто-хто, а українці добре знають, який благодатний вплив мають «університети» за колючим дротом на виховання справжніх президентів. "Хто не сидів той не мужик", так би мовити.

Нині тату все більше входять в моду. І все більше українських політиків та зірок прикрашають ними своє тіло. Стає все складніше зрозуміти, яке насправді походження мають ці малюнки і чи слід шукати у них трагічні історії з тюремним запашком, чи варто розглядати виключно в мистецькій площині.

 

 

Є, скажімо, тату на руках нинішнього спікера Володимира Рибака. Здалека воно подібне до букви «В» хоча сам Рибак твердить, що це буква «У» вибита ним колись «за компанію» в армії. Можливо.

 

 

Схожу відзнаку «родом з дитинства» носить на своїй руці і знаменитий український правник Сергій Ківалов.

 

 

Прикрашає розкішна «татуха» і харківського губернатора-інтелектуала Михайла Добкіна. На лівому плечі Добкіна вибита кобра із розкритим капюшоном, що серед ув'язнених означає вищий ступінь в ієрархії кримінального світу. Чи сидів Добкін, чи ні, йому краще знати, але «татуха» гарна.

 

 

А от в колишньої заступниці  колишнього космічного мера столиці Ірени Кільчицької «татушок» на тілі є багато. Всіх їх вона ще не показувала, але одну таки продемонструвала.

 

 

Регіонал Володимир Бойко, директор заводу імені Ілліча, як справжній моряк носить на руці  якір вибитий колись дуже і дуже давно, а от сам лідер регіоналів і наш улюблений президент Віктор Федорович малюнків на тілі так ніколи й не демонстрував. Хоча злі язики пліткують, що є у нього їх більш ніж достатньо. За дві ходки, мовляв розмалювався, як писанка, тому й в ополонці на Водохреща ніколи не купається. Можливо…

«Грішать цим ділом і зірки шоу-бізнесу, і зірки телебачення, і інші, з дозволу сказати «зірки».

 

 

Чи не найрозмальованішим «звіздуном» України був вже тепер екс-зять Юлії Тимошенко Шон Кар.

 

 

На п’яти наступав йому шоумен, а тепер ще й співак Антін Мухарський схожий на розписане полотно.

 

 

«Поглумився» над власним тілом і співак Андрій Кравчук…

Не відстають від чоловіків і жінки.

Похвалитися закарлючками на тілі можуть і колишня співачка «ВІА-Гри», а нині поважна ведуча Надя Мейхер-Грановська…

 

 

і художниця Євгенія Гапчинська…

 

 

і олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва…

 

 

І нічого дивного у цьому власне немає, бо зірки світового шоу-бізнесу вже давно розмальовують себе, як писані торби, а наші доморощені, як відомо, люблять із них все мавпувати.

Хіба ж не прекрасною є Анджеліна Джолі зі своїми ієрогліфами на тілі…

 

 

Чи Брітні Спірс аж з дев’ятьма татуюваннями…

 

 

А боксер Майк Тайсон з розмальованою фізіономією…

 

 

А Мадонна з виколотим на правому біцепсі іменем Бога на івриті…

 

 

Чи Джоні Депп з головою індіанця і написом Wino Forever, де Wino на американському слензі скоріш за все означає — алкоголік.

 

 

Кому саме мусить завдячувати людство модою розмальовувати тіло ми вже ніколи не дізнаємося. Цим ділом грішили здавна. Зате відомо хто винайшов пристрій, який ліг в основу тату–машинки. Цей талановитий хлопець не хто інший, як сам Томас Едісон творець лампочки «Ілліча», телефона та фонографа. Логічно, що на передпліччі цього генія також красувалось тату - геометричний візерунок «шахматкою».

 

 

Носив дивні малюнки на тілі і знаменитий автор антиутопії «1984» письменник Джордж Оруэлл. Як «привіт» з часів бурхливої молодості письменника, коли він служив поліцейським в колоніальній Бірмі.

 

 

11-й президент Америки Джеймс Полк приєднав Техас, але у нього є й інша заслуга перед американською нацією. Він запровадив моду на татуювання у вигляді китайських ієрогліфів. Татуювання Полка перекладалось дієсловом «прагнути».

 

 

Інший президент США Тедді Рузвельт прикрасив свої груди родинним гербом…

 

 

А сімнадцятий президент США, скандально відомий своїм сварливим характером, вибив собі на внутрішній стороні стегна томагавк.

 

 

Був носієм татуювання на передпліччі у вигляді якоря легендарний прем’єр-міністр Великобританії Вінстон Черчілль…

 

 

І навіть проголошений нині святим РПЦ цар Ніколай II.  На правій руці у нього був вибитий барвистий дракон, як згадка про відвідання Японії у 1891 році.

 

 

А тепер мораль:

Чого-чого, а соромитись власної історії на власному тілі українському президентові не варто. Коли вже святий цар Ніколай ІІ, якому президент, як істинний православний християнин московськопатріархального ухилу безумовно молиться, не соромився свого дракона, то чому має соромитись чистий перед законом і своїм християнським сумлінням Віктор Федорович. Ні, ні і ще раз ні…

Геть сором і давай тату!

 

Читайте також «Смєлоє тєло» та інші принади малопомітних народних артисток

 

За матеріалами www.rate1.com.ua , tabloid.pravda.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.