Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Війна компроматів знімає труси депутатам

У мережі з’явилося чимало компромату, спрямованого проти опозиційних депутатів. Провокатори не нехтують найбруднішими технологіями, які більше дискредитують виконавців, аніж жертв.

Навряд чи «сексуальна» провокація проти Свободи принесе бажаний для замовників результат. І не тому, що народу не цікаво дізнатися, що в депутатів між ногами. А тому, що всім зрозуміло, звідки ростуть ноги. І кожен знає, що на місці компрометованого депутата може з'явитися будь-хто і будь-коли.

Зранку 20 серпня нікому невідомий сайт informator.su оприлюднив пікантну світлину народного обранця від ВО “Свобода” Святослава Ханенка під заголовком “Депутат від “Свободи” фотографується без трусів”. Щиро радіючи своєму ексклюзиву, редакція сайту пояснила, що отримала світлину від загадкового читача і навіть провела невелике дослідження, яке вияснило, що зображення не змонтоване і зроблене в кабінеті народного обранця.

“Поки ВО”Свобода” декларує високоморальну лінію своєї партії та засуджує будь-які натяки на еротику, її член похилого віку позує перед камерою, не приховуючи (вибачте за каламбур) навіть член.” - зіронізували дотепники не проминувши натякнути на можливу зацікавленість нардепа маленькими дітьми. “Залишається тільки сподіватися, що пан Ханенко не підготував це фото для неповнолітніх хлопчиків та дівчаток.”

 

 

Взяти коментар у самого Святослава Ханенка, на жаль, не вдалося, бо він у відпустці, зате його колеги по фракції із задоволенням прокоментували інцидент. На думку свободівців, в інциденту є лише одне пояснення. Влаштувавши брудну провокацію влада намагається відвернути увагу суспільства від вчорашніх подій в Київраді і своєрідно помститися опозиції загалом та “Свободі” зокрема. Цілком можливо...

Жодного скандалу у оприлюдненій фотографії в “Свободі” не бачать. Скандал був би коли б Ханенко роздягнувся на вулиці, чи в іншому публічному місці, а все інше його приватна справа. А так депутат сфотографований у цілком інтимній обстановці.

Світлину кажуть свободівці зроблено не в кабінеті нардепа, а скоріш за все в сауні, куди він полюбляє ходити. Хто автор і хто зробив таку “послугу”, не беруться вгадувати, знаючи, що Ханенко людина з доволі складним характером, яка встигла собі нажити чимало недоброзичливців.

А от що стосується сайту, який влаштував провокацію, то тут питань виникає доволі багато. По-перше, сайт що “вийшов в ефір” в середині червня цього року, явно заточений на боротьбу з опозицією і “Свободою” зокрема. Окремі, нібито критичні статті про владу, вказують лишень на те, що поставлені вони або для “конспірації”, або, демонструють що “хвости” і справді слід шукати в напрямку Москви.

Варто лишень проглянути заголовки аби зрозуміти хто замовляє музику: “Націоналісти вшанували гея в Києві”, “Помічники нардепа від “Свободи” побили арматурами профспілкових та антизабудовних активістів”, “Злодій-однопартієць Яценюка живе за гроші шахтарів.-Ляшко”, “Тягнибок розкошує на гроші комуністів”, “Из-за “торговой войны” из России будут выгонять украинских заробитчан”, “Яценюк знав про російський паспорт Корнацького”, “Пресс-секретарь “Свободы” отдыхает в Италии и призывает возобновить ядерный статус”, “Регіонал” Чечетов бачить майбутнім президентом Кличка”, “Ув’язнення Тимошенко – результат дії спецслужб ворожої держави” і так далі.

Та най цікавіше криється в домені “ su”. Як повідомляє вікіпедія “.su (англ. Soviet Union) — национальный домен верхнего уровня для Советского Союза. Домен продолжает использоваться, хотя Советский Союз прекратил своё существование в 1991 году. Домен находится под управлением частной негосударственной организации «Фонд Развития Интернета», не является географическим.”

Його організатор - “Российский НИИ Развития Общественных сетей. Назначение ранее — для организаций СССР. На текущий момент позиционируется как домен для организаций, работающих на постсоветском пространстве. В качестве регистраторов доменов в зоне SU аккредитованы 12 российских компаний-регистраторов.” здається все зрозуміло.

В P.S. редакція “Інформатора” обіцяла нових подробиць і ми, як читачі, розуміючи, що можливості сайту справді безмежні ,дуже просимо - “жгі ісчо”.

Дуже просимо також поряд зі світлиною свободівця Ханенка на якій, правду кажучи “тєма нє раскрита”, викласти ще фото Миколи Яновича наприклад, чи Олександра Єфремова. Гулять так гулять. Треба ж якось завойовувати ринок.

А от Віктора Федоровича нам не треба. Хай хоч щось святе в Україні залишиться...

 

Читайте також «Смєлоє тєло» та інші принади малопомітних народних артисток

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.