Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Крим не для всіх

Напередодні пляжного сезону-2013 голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов перед десятками телекамер особисто бульдозером зносив огорожу на платних пляжах та обіцяв майбутнім відпочивальникам, що вони будуть безкоштовними, мовляв, ласкаво просимо до чорноморської перлини, всесоюзної здравниці, улюбленого всіма курортного півострова!
Матеріал друкованого видання
№ 33 (301)
від 15 серпня, 2013

І справді, навіщо платити більше, їхати в екзотичні дикі прерії, коли рідний Крим здатен забезпечити вам необхідну дозу адреналіну? А ті, хто ще сумнівається, нехай почитають останні новини звідти. 75 туристів застрягли на ялтинській канатній дорозі, 400 людей отруїлися «пляжними» харчами в Севастополі, дітям у санаторії вільно продавали пиво… Та, судячи з напливу туристів, про який радо рапортує уряд АРК, піару Могильову таки повірили. Утім, не надовго, зважаючи на тисячі викладених в інтернеті негативних відгуків про цьогорічний кримський відпочинок. Зокрема, безплатними пляжа­­ми виявилися невеличкі шматки 50 на 50 м, за місце під сонцем на яких треба ще було поштовхатися або ж займати лежак із ночі. Справжній комфорт від Могильова таки можна було отримати, причому не відходячи від каси, поруч, на альтернативному «елітному» пляжі, виклав­­ши якихось 100–150 грн за вхід.

І як­­що вірити останньому рейтингу володарів кримських прибережних пісків, платити доводиться передусім «Сім’ї» та іншим широковідомим за межами півострова олігархам.

І тільки інтриги конкурентів заважають Криму посісти перші місця в топах світових курортів...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.