Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Клеопатра Пироженко

Українська краса пішла по Волзі

Українка стала переможницею конкурсу “Місс Поволжьє”. О як!

Виявляється багато чого ми не знали про цей регіон, наприклад того, що Сімферополь може претендувати на місце у такому конкурсі. Його мешканка Наталя Бріленко “взяла” Чебоксари і стала справжнісінькою “Місс Поволжьє”.

А ще тепер дівчина братиме участь у конкурсі “Краса Россії”.

Ну так, для краси немає жодних кордонів, ха-ха. Перемогла де змогла, а то ж на конкурсі “Міс Донбас”, наприклад, зовсім інша боротьба.

 

 

Ну і раз вже я відкрила цю тему, то ось вам ще кілька фоточок з цього конкурсу, бо там дійсно є красиве, от, наприклад, під час виходу у “національних” костюмах стало зрозуміло, що в деяких регіонах Росії таким вважається пеньюар.

 

 

Гармонійність образу вражає.

 

 

Але от чого я не розумію, так це того, чому на конкурсі переміг не Кіркоров, адже як тільки він там з’явився, то одразу стало очевидним, хто насправді найгарніший.

 

 

Читайте також Столичний бомонд визначив найкрасивішу білявку

 

За матеріалами ragu.li , pg21.ru

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.