Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Бій «титанів»: прокуратура проти МВС

Історія конфлікту харківського судді та працівників ДСО, а потім міліції з прокуратурою – ілюстрація того, що в нашій країні сьогодні діє не закон держави Україна, а закон зграї, закритих корпорацій, які вважають себе особливими людьми з огляду на наявні в них повноваження та можливості зловживати ними.
Матеріал друкованого видання
№ 24 (292)
від 20 червня, 2013

У ніч на 12 червня в харківському пабі «Старгород» між відвідувачами виникла бійка. На виклик приїхав спільний наряд групи затримання Управління Державної служби охорони та патрульної служби. Заспокоювати стали найагресивнішого «дебошира». Як зазвичай, спочатку міліціонери втихомирили його сльозогінним газом і побили. Після цього «хулігана» мали відвезти до відділка, як це буває в історіях, котрих по 10 на день, і посадити в ізолятор тимчасового тримання, більше відомий у народі як «мавпятник». Там «розбишака» міг відкупитися за «долю малую» або відсидіти кілька діб адміністративного арешту. Та виявилося, що «дебоширом» був не якийсь простий смертний, а суддя Київського районного суду міста Харкова.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом побиття судді. Вже 13 червня (через день!!!) за її поданням суд прийняв рішення про затримання й арешт трьох працівників ДСО, які ще вчора натягували на служителя Феміди кайданки. Остання на дії «прокурорських» відповіла викривальним прес-релізом власної прес-служби. Міністр внутрішніх справ Захарченко надіслав листа генеральному прокурору з проханням об’єктивно розібратися в ситуації. Передивившись відеозйомку подій, переконливішою видається версія прокуратури, але це жодним чином не доводить, що в цій історії нарешті перемогли справедливість і закон. Перемогла корпорація «прокуратура» іншу корпорацію – «міліцію», що лише підтвердило фактично феодальні звичаї, які панують у сучасній Україні й особливо розквітли за час правління нинішньої влади. Утім, кажуть, що після того, як Ярослав Мазурок розстріляв охоронців «Каравану» в Києві, їхні колеги почали дивувати своєю ввічливістю, можливо, думаючи: «А якщо перед тобою опиниться другий Мазурок?». Тож не виключено, що після харківського інциденту й правоохоронці перед тим, як бити людей, бодай подумають: «А може, це суддя (прокурор, есбеушник)?»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.