Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

"Відомі та успішні" жінки врятують світ за допомогою повітряних кульок та Каті Бужинської

Вже цієї суботи «відомі та успішні жінки» України зберуться на віче, що вирішить нагальні проблеми людства.

Всеукраїнське Жіноче віче» - соціально-благодійний захід, метою якого є «відродження загальнолюдських цінностей» - цього року пройде вперше. 15-16 червня учасниці заходу з'їдуться до «Парку Київська Русь» під Києвом. Про це організатори віче розповіли журналістам під час прес-конференції 12 червня.

Програму заходу важко назвати одноманітною. По-перше, для відвідувачів віче будуть співати «українські зірки» - Катя Бужинська, Наталія Валевська, фіналісти шоу X-фактор тощо. По друге, організатори заходу планують розіграти путівки на відпочинок у Європі та ощасливити всіх присутніх на віче дітей цукерками фабрики Roshen. Крім того обіцяють повітряні кульки, «стрільбу палаючими ядрами із требуше та вогняними стрілами, а також святковий феєрверк».

Звісно, одним феєрверком загальнолюдські цінності не відродиш. Тому родзинкою віче стане круглий стіл під назвою «Українська жінка третього тисячоліття». Участь у ньому візьмуть, зокрема, мільйонерка-комуністка Оксана Калетник; дружина цукеркового спонсора віче Марина Порошенко; незабутня виконавиця пісні про те, що «його губи пахнут манго и звучит в ушах фанданго» Ірина Сказіна та інші видатні особистості.

 

Про що будуть говорити прекрасні леді – сказати важко. «Думаю, кожна з нас обрала свою тему, - висловлює сподівання Раїса Шматко, лідер Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну». - Щоб не говорити одне й те саме». 

Не факт, звичайно.... Втім, як би там не було, віче всі його учасники сподіваються зробити хорошою новиною – адже вони так необхідні серед «кримінальних звітів, на які перетворюються наші новини». Повітряні кульки це забезпечать..


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.