Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Як депутати випускниць розглядали та історію вивчали

Робота в парламенті - не лише рутина. Це ще й пізнання світу і взаємообмін потрібною інформацією з різних сфер депутатського життя

Коли б комуніст Валентин Матвєєв не притяг в парламент посвідчення члена профспілкової організації зразка часів розквітлого соціалізму, цілком можливо, що деякі молоді члени його фракції, так би вповні й не уявляли, за який нафталін вони змушені нині боротися в депутатських кріслах.

 

 

Вік живи - вік учись, так би мовити.

Хоча, погодьтеся вивчення історії на робочому місці не  найпаскудніше з занять. Як і обмін досвідом, до речі.

Аби колеги по фракції не думали, що регіонал В'ячеслав Задорожний нічим окрім протирання штанів в парламенті не займається, він вирішив під час одного з засідань похвалитися їм своїми здобутками. Для колекціонування здобутків у нього, як і в кожного пор'ядного нардепа, навіть свій сайт є.

 

 

Найбільше колеги та й сам депутат Задорожний зацікавились оглядом розділів, пов'язаних з всілякими святкуваннями. 

 

 

Але поза конкуренцією були “Выпускные вечера криворожских школ” та “В Кривом Роге отпраздновали День рождения города”. Там і фото з самим Задорожним: профіль, анфас, потилиця, і дівчат красивих хоч гать гати. Славиться таки Криворіжчина гарними панночками. Ласкаво просимо..

 

 

Читайте також

Використано світлини з сайту депутата

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.