Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Прокинутись знаменитим: кіт, "лісапед" і спідня білизна, як атрибути успіху

Слава – манірна пані. В гості зазвичай ця леді завітає не тоді, коли того хочете ви, а коли хоче вона.

Однак є безліч рецептів, як можна змусити її, Славу, піти вам на поступки і прославити в одну мить.

Інтернет – її безцінний помічник. Хай там як, але без його всемогутності жодні героїчні вчинки чи рекорди нині не стануть сенсацією. Натомість із ним, всюдисущим, найменша дурниця може виявитися доленосною.

Згадайте, як в одну мить прославилась на всю країну випускниця з Павлограда на Дніпропетровщині Настя Фоменко.

 

 

Вона навіть і пальцем не кивнула, щоби про неї заговорили всі користувачі всемережжя. Однак… Лише лінивий не переглядав її випускних світлин. А чому? Бо дівчинка прийшла на випускний майже гола. Здавалось би, нічого особливого, а галас здійнявся. Навіть міжнародне модельне агентство запросило Настю стати його моделлю.

 

 

Ще менше зусиль, аби стати відомою на всю Україну, доклала відома бабуся з котом. Та сама, що в Дніпродзержинську переписала хату на кота, коли дізналася, що її внук голосував за регіоналів.

 

 

І не дивно. Адже бабуся, 84-річна Анна Третьякова, насправді живе в Росії, в Архангельській області, на кордоні з Карелією і їй ніколи б не спало на думку, що її звичайна фотографія може спричинити політичний скандал в Україні.

 

 

І знову ж таки, все завдяки інтернету. В мережі хтось розмістив світлину, хтось її відтак здер, хтось сфотографував білборд, а хтось поширив. От тобі й слава…

 

 

Ще один приклад того, як можна прославитись, – це потрапити в потрібне місце в потрібний час. Хто ще не чув знаменитої пісні про «Лісапед» у виконанні бабусь із Чернігівщини. Співали б собі старенькі про свій «лісапед» довго і нудно, коли б якась добра душа, не зняла їх і не «злила» в інтернет. Тепер бабці купаються в славі.

 

 

Можна прославитись в Інтернеті й сплановано. Яскравиим свідченням чого є поет і композитор Валенти́н Стри́кало, справжнє ім'я – Юрій Каплан із Запоріжжя.

 

 

Став відомим завдяки музичним зверненням до «звйозд», у яких висміював зірок української та російської естради. Зокрема, звернення до Діми Білана, пісню «Мама, я гей» на YouTube, переглянули майже мільйон людей з усього світу. Здобувши лаври слави в інтернеті, Стрикало потрапив на телебачення, а відтак створив власний музичний гурт.

 

 

Ну і наостанок, геть свіжа зірочка – Катрін, яку прославили на весь світ вихованці Поплавського, знявши «високохудожнє» відео на ще більш «високохудожню» пісню.

 

 

Зважаючи на все, великих старань їхня робота не вимагала, але слава завітала несподівано швидко…

Іноді таке буває.

Зважтеся й ви на такий крок.

 

Читайте також Коли депутатів "пре": цьомки, посмішки, кривляння

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.