Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Клеопатра Пироженко

Гуцульські танці нетрадиційної орієнтації

Івано-Франківськ завжди вмів дивувати і продовжує це робити навіть сьогодні, коли вже нікого нічим здивувати не можна. Дивіться і насолоджуйтеся - KAZAKY 2.0.

Одразу попереджаю, відео, які я зараз викладу (точніше воно одне, але в різних інтерпретаціях), ніфігово продовжують життя, бо викликають сміх хвилин на 10, а може й більше. Одним словом, без довгих прелюдій, у Франківську з’явилися свої Kazaky. Точніше пародія на пародію на пародію, але все ж це не завадило їм якимось чином пробратися на “Франківський подіум” і влаштувати так справжній перформенс! Я не жартую, перформенс був ще той!

Отже, підготуйтеся, от вам 10 секунд, щоб випробувати себе, чи здатні ви подивитися більше.

 

 

І якщо здатні, то ось усе відео. Взяла з youtube, але порізала, тому що не хотіла, щоб дівчина з початку оригінального відео потрапила сюди за компанію з цими фріками.

 

Франківський подіум from Marmuletka on Vimeo.

 

Читайте також Міністр молоді та спорту разом з колегами регіоналами дивився на накачаних дівчат

 

ragu.li

 

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.