Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Клеопатра Пироженко

Відомчі конкурси краси: «міліцейські принцеси», короновані тюремниці і чарівність у погонах

Останнім часом державні мужі, здається, нарешті зрозуміли, що рятувати нашу країну традиційними способами їм не надто вдається. І лише так можу пояснити популярність конкурсів краси у держструктурах, здається, вони просто звернулися до хрестоматійного «Краса врятує світ», позаяк інші методи не діють.

Конкурсів краси в нашій країні зараз стільки, що можна з упевненістю сказати: «Сьогодні десь в Україні відбувається конкурс краси» і при цьому не помилитися. І з кожним роком дедалі більше всіх подібних заходів припадає на феєричні «Міс міліція», «Міс пенітенціарна служба», «Красуня у погонах». Таким чином державні служби просто-таки б'ють естетикою по бідах і проблемах України, не залишаючи їм жодного шансу. Зрештою, що там треба народу – хліба й видовищ? Останніми можна нагодувати так, що про хліб можуть і забути.

Тож пропонуємо подивитися на «міліцейських принцес» та інших фей, які несуть і несуть в наше життя красу і добро.

Про «міліцейських принцес» я, між іншим, не жартувала. Такий конкурс дійсно відбувся в Криму. Як пишуть про нього офіційні джерела: «Це був подарунок усім жінкам і, безперечно, чоловікам міліції Криму. Красуні та глядачі, затамувавши подих, чекали, коли ж оголосять ту саму міс. Міс чарівність, міс грація, міс елегантність, романтичність, ніжність, загадковість...» Ви зрозуміли, що не здобути нагороди в конкурсі з такою кількістю додаткових номінацій просто неможливо. Шкода, що не можна бути впевненим у тому, що кожна міліціонерка, яку зустрінеш в Криму, і буде тою міс грацією чи романтичністю.

 

Втім, не думайте, що в Україні красиві лише міліціонерки. Пожежниці у нас теж нічогенькі. Нещодавно це довели у Черкаській академії пожежної безпеки. Конкурс серед юних пожежниць там організували «в рамках виховної та культурно-масової роботи». Непогана виховна робота, скажу я вам:)

Деякі етапи конкурсу справляли враження, ніби організатори надихалися в пожежному угарі.

А ще у нас є конкурс «Красуня в погонах». Ось переможниця цьогорічного всеукраїнського конкурсу 2012 року. Я так бачу, що жінкам зброю не видають, тому вони відрощують собі її самотужки. Якщо у нас у всіх десантників такі нігті, то я не боюся на нашу безпеку.

А ось фото інших красунь у погонах.

І як тут оминути увагою найвідоміший державний конкурс «Міс пенітенціарна служба». Тут лише за назву можна вже видати приз, але й наповнення теж нічогеньке, зокрема завдяки тому, що конкурс влаштовують уже не вперше і не лише центрально, а й локально по областях. На виході маємо отаку красу, яка переконує, що сидіти в нашій країні не так вже й сумно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.