Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Регіонал Тадеєв зацінив Лару Фабіан у кіно

Прем’єра «Мадемуазель Живаго», на яку так сподівалися, як і годиться довгожданим прем’єрам, почалася з запізненням. І прес-конференція також. Якихось дві години для зірки такої величини, як Лара Фабіан, не мають жодного значення. Тим паче, що і розказувати особливо немає про що. Кіно ж треба дивитися.

Лара Фабіан, виявляється, мадам манірна, зі спалахами вона не фотографується. Як раптом хто блимне в очі, може розвернутися і піти геть. А тому обслуга, хоч як викручується, щоб умовити фотографів не користуватися спалахами.

 

 

Зате Лара чудово співає, через що її, власне, і запросили знятися в кіно. Довелося відспівати аж дев’ять міні-фільмів, з яких зліпили один великий.

 

 

«Мадемуазель Живаго» – музичний проект російського композитора Іґоря Крутого, українського кліпмейкера Алана Бадоєва та французької зірки Лари Фабіан.

 

 

Подивитися на цей шедевр злетівся цвіт столичної гламурної тусовки, увінчаний постаттю народного депутата регіонала Ельбруса Тадеєва. За чином він виявився найдостойнішою персоною.

 

 

 

 

 

Читайте також Золотий голос Єнакієвого

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.