Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Що Литвин приховує під темними окулярами?

Екс-спікер Верховної ради Володимир Литвин несподівано з'явився на засідання парламенту в чорних окулярах. Він просидів в них цілий день незнімаючи.

Дуже яскравого сонця в цей день в залі під куполом не спостерігалося, лампи також світили як звичайно, але Володимир Михайлович вперто дивися на навколишній світ, заповнений його колегами, крізь притемнене скло. Що б це мало означати? Раніше такого дивацтва за Литвином не спостерігалося.

У колуарах відразу почали підсміюватись, що віце-спікеру хтось дав в око і набив синець. Дехто навіть припустив, що Володимир Михайлович мав щастя поспілкуватися з Віктором Федоровичем і той по-дружньому зарядив йому на довгу згадку за все хороше.

Втім, така версія видається нікчемною. Бо, Віктор Федорович інтелігент і до такого не опускається, а коли б навіть опустився, то навряд чи обійшлося би тільки одним маленьким синцем, який легко приховати за шкельцем окулярів.

 

 

Дехто переконаний, що Володимир Михайлович ховає очі від яскравого світла за приписом лікаря. Всяке, мовляв буває. Можливо, не дай Боже, довелося лікувати зір. Що зовсім не виключено.

Проте, дуже правдоподібним виглядає і ще одне припущення. Дбаючи про свою красу і молодість, Володимир Литвин просто пройшов деякі процедури омолодження. Людською мовою кажучи — вколов собі ботекс, аби розрівняти зморшки під очима. Тому тепер, якийсь час, змушений буде носити темні окуляри, поки сліди косметичного втручання не зникнуть.

Як би там не було, але окуляри Володимиру Михайловичу пасують. Вони додають йому шарму і ховають очі, які в незручні хвилини чомусь завжди зрадницьки бігають.

Читайте також Білявки захоплюють Верховну Раду

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.