Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Його МЕРськість

Поки київський мер вів «нечуваний двобій зі стихією», його колега з так званої першої столиці спочивав на лаврах.
Матеріал друкованого видання
№ 13 (281)
від 28 березня, 2013

Авжеж, Геннадій Кернес має на те право. По-перше, циклон обійшов Харків, і природні катаклізми місту не загрожували. По-друге, ощасливлений відзнакою «мер року», а до того ж генерал армії, кавалер Золотої зірки «Герой козацького народу» й академік Міжнародної Академії Козацтва може цілком зберігати спокій, коли йому на голову падає не лапатий сніг, а нагороди.

Читайте також: В Україні не знайшли кращих від Кернеса, Познера і Кутуньо

Дарма що не ексклюзивні, бо ж «людей року» в Україні хоч греблю гати, а псевдокозацьких старшин і героїв «козацького народу» й поготів – до Кернеса аналогічними званнями і нагородами встигли вшанувати Віктора Ющенка, Віктора Януковича, Миколу Азарова, Сергія Арбузова і навіть президента Азербайджану Ільхама Алієва. Утім, вторинність пишних звань компенсує оригінальність самого міського голови Харкова. Правління Кернеса в місті уславили вельми нестандартні ініціативи, як-от охорона пам’ятника Лєніну, лави для метрополітену за $8 тис. і модні iPad2, куплені для депутатів міськради за ціною, що на 25% вища від ринкової. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.