Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Пріоритети доньок міністра оборони: британські школи, білизна Dior та журнал про «нових людей»

На сторінках видання можна дізнатись про життя у «прекрасных местах», про які можна «говорить много хорошего».

Регіонал Павло Лебедєв родом з Краснодарського краю РФ. Колишній слюсар автобази піонерського табору, що «доріс» до посади міністра оборони України, має аж 5 доньок. Прогодувати таку кількість дівчат, певна річ, нелегко. Але міністрові гріх жалітися.

 

 

Найменшій доньці міністра, Анастасії, лише 10. На 5 років старша за неї Валерія Лебедєва.

 

 

15-річна дівчинка вчиться у приватній школі Queen Ethelburgas Collegiate, що у британському місті Йорк. Рік навчання для іноземців тут коштує близько $ 18 тисяч доларів США).

 

 

Її 19-річна сестра Олександра Павлівна вчиться упопулярному серед киъвських мажорів Інститут іміжнародних відносин при університеті імені Шевченка.

 

 

У тому ж виші (але невідомо на якому факультеті) навчається й Юлія Лебедєва.

 

 

Юлія успішно суміщає навчання з роботою. 20-річна дівчина працює головним редактором модного видання під назвою «Новые люди». Журнал публікує статті на кшталт «Эффект ботокса без ботокса», «Есть нужно вкусно, красиво и правильно!» та «Где находится рай?».

Автором статті про рай, між іншим, є молодша сестра головного редактора - Лєра Лебедєва. Текст «о прекрасном месте, где мечтал бы побывать каждый», «удивительном месте», про яке «можна говорить много хорошего» наштовхує на думку, що у друк пішов її шкільний твір на тему «Як я провела літо». Лєра Лебедєва провела його на Мальдивах.

Звісно, знаходиться на сторінках місце й для головного редактора, Юлії.

 

 

Старша донька міністра, Альона, вже закінчила популярний у родині Лебедевих Інститут міжнародних відносин. Але працювати пішла «власницею та співзасновницею» згаданого вище видання.

 

 

Така серйозна посада зобов'язує дівчину роздавати інтерв'ю. «Алена стремиться ко всему новому, любит брендовые вещи и роскошные автомобили», - резюмують журналісти порталу LuxLux. З розмови можна дізнатись, що Альона водить Range Rover, любить годинники Chopard та білизну Dior, нещодавно відпочивала на Балі.

В еде я неприхотлива, - ділиться таємницями Альона. - Любимыми блюдами для меня являются фуа-гра и картофель».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.