Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

«Краса», яку нічим не зіпсуєш

Про смаки, звичайно, не сперечаються, але це лише, коли вони є. Якщо ж смаку немає, залишається співчутливо насолоджуватись чужою красою.

Бажання випендритися нерідко зіграє з людиною злий жарт. І зазвичай, в наймеш слушний для цього момент. Настає помутніння розуму і ти вже справляєш враження щонайменше клоуна. А що їм дозволено все, то за помутнінням відразу приходить популярність.

 

 

На дешеву популярність ніколи не доводиться довго чекати. Головне – утнути щось таке, від чого у інших відвисне нижня щелепа. Втім, проблема виникає, коли чудіків довкола назбирується надто багато.

 

 

Але VIP-хроніки це не роззброює. Ми, мабуть, ніколи не втомимося розкривати для вас найефектніші дурості нашої богеми. І не лише тому, що нам це подобається, а радше тому, що це джерело невичерпне.

 

 

Бо хоч мати вигляд ідіота пасує не всім, але переконатися у цьому щоразу прагне дедалі більше і більше наших співвітчизників. Декому це допомагає.

 

Читайте також Вітчизняна богема у всій красі


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.