Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

В Києві почався модний тиждень

В українській столиці розпочався 32-й Ukrainian Fashion Week і вже традиційно зарядив столицю на модний лад. Всі модники та модниці, гламурники і гламурниці, а також охочі вдало вийти заміж чи одружитися потягнулися до «Мистецького Арсеналу» дивитись на моду.

Як завжди Ukrainian Fashion Week розпочався показом Лілії Пустовіт. Цього разу джерелом натхнення для її колекції осінь – зима 2013–14 стала пам'ятна подорож дизайнерки до Тбілісі.

 

 

Вікторія Гресь показала колекцію під назвою Gradisca (у перекладі з італійської «Пригощайтесь»), що мала б відображати справжню жіночність, сексуальність і романтизм, а Тетяна Земскова й Олена Ворожбит продемонстрували новий розкішний мінімалізм. 

 

 

Віктор Анісімов (тричі був відзначений премією Best Fashion Awards у номінації «Найкращий дизайнер чоловічого одягу»), знову показав свою дитячу колекцію, чим здійняв небувалу радість у залі, а Олексій Залевський знову відзначився, заваливши подіум картонними ящиками і пожмаканим пакувальним папером, через що моделі ледь не поламали собі ноги.  

 

 

Тижні моди триватимуть з 6 по 10 березня, традиційно в  музейному комплексі «Мистецький Арсенал», де відбудеться понад 40 показів.

 


Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.