Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

На день 400-річчя Дому Романових в Україні проклинали більшовиків і просили вибачень за «ношение жидо-масонской символики – пятиконечных звезд»

У Києві, Луганську та Донецьку відбулися урочистості, присвячені 400-річчю Дому Романових. Васали імперії пом’янули розстріляну більшовиками царську родину.

У Луганську заходи організувала група «Русское православное собрание», до якої входять Рух Володимира Мономаха «Русь», Народний собор, літературно-історичний клуб «Русич», Союз російського народу, Луганський округ донських козаків та інші.

 

 

Після літургії в храмі Гурія Самона і Авіва, з благословення архієпископа Луганського і Алчевського Митрофана відбулася хресна хода на честь Святих Царствених Страстотерпців, в якій брали участь близько 1500 людей, яка завершилася молебнем подяки у Свято-Казанському храмі.

Потім в обласному Палаці культури відбувся святковий концерт, присвячений ювілею Дому Романових.

 

 

У Донецьку також відбулася хресна хода і літургія у Свято-Благовіщенському храмі. Всього зібралося близько 300 учасників, з іконами Ніколая II і членів його родини, а також чорно-жовто-білими прапорами.

 

 

Під час молебню настоятель храму отець Віктор наклав анафему на вбивць царської родини, а також попросив в Бога вибачення за безбожників: «Которые слагали и пели сатанинские песни «Вставай, проклятьем заклейменный!», за их безумные клятвы верности комсомолу, за поклонение «зловонной мумии и за ношение жидо-масонской символики – пятиконечных звезд, а также треугольных красных галстуков с изображением богоборца».

 

 

На завершення було виконано гімн Російської імперії «Боже, царя храни!».

 

 

В столиці України Києві також відбулась хресна хода з цього ж приводу, але на відміну від Луганська кількість її учасників сягнула всього 30 маргіналів.

 

За матеріалами texty.org.ualugansk.comments.ua62.ua


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.