Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Онопенко сходив на Моісєєва і Шуфутинського

Підчас концерту до 8 березня столичний Палац спорту майже тріщав по швах. Ажіотаж викликала збірна солянка заїжджих гастролерів і вітчизняних зірок.

В концерті для жінок під гучною назвою «Тебе единственной» виступали в більшості чоловіки. В основному сусідські зірки з ближнього зарубіжжя: велелюбний Микола Басков, шансоньє Міхаїл Шуфутинський, епатажний Борис Моісєєв, та інші.

 

 

Хоча, знайшлося місце і кільком аборигенам, як то Павлу Зіброву, Олександру Пономарьову та Василю Лазаровичу, як подейкують, автору ідеї концерту та його ідеологу.

 

 

Завітали в гості і італійський тенор Алессандро Сафіна та британець Кріс Норман.

 

 

Що цікаво, незважаючи на аншлаг особливого зацікавлення серед столичної богемної тусовки захід не викликав. З відомих персонажів було помічено хіба екс-Голову Верховного Суду України Василя Онопенка та екс-бютівця Віктора Терена, які прийшли на концерт в супроводі дам.

 


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.