Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Нардепи-комуністи у соцмережах: “Дом-2”, дешева косметика і спадкоємиці з пишними формами

Тиждень.ua поцікавився життям «червоних» депутатів у соціальних мережах.

Згубний вплив

Спекотна 38-річна брюнетка Ірина Бабич навіть в інтернеті активно виступає за народовладдя, за соціалізм - про це свідчить перше ж ії фото. На ньому пані Бабич знаходиться у компанії червоних «чоловічків» з червоними прапорцями та,  як розповідає сама народна обраниця, «с Валюшкой подружкой».

На жаль, обрані революціонеркою спільноти у соцмережі все ж таки яскраво свідчать: згубний вплив Заходу торкнувся й членів КПУ. Пані Бабич цікавить імпортна косметика Mary Kay та Oriflame (треба віддати жінці належне - бренди хоч і не радянські, але дуже дешеві й сердиті), також вона любить «позитив» та російське реаліті-шоу «Дом-2“, зіркою якого є кумир української комуністки Вікторія Боня.

17-річного сина пані Бабич нам розшукати не вдалося. Але знайшлась улюблена племінниця нардепа, Тетяна (на фото зліва).

Не нехтує соціальними мережами й комуністка-мільйонерка Оксана Калетник. На її доволі офіціозній сторінці можна дізнатись, що 40-річна вінничанка має чарівного чау-чау.

Також товариш Оксана є членом спільноти під назвою «ПАРНИ из КРЫЖОПОЛЯ Супер-Пупер-Увау-Ухты-Шоу».

Соціалізується як може й перший секретар обкома КПУ, Спиридон Кілінкаров. З дитинства він майже не змінився.

Але з роками навчився нехтувати заповітами Ілліча. «Тупістю, темрявою та затурканістю» називав товариш Ленін віру в Бога. А його непослідовний послідовник Кілінкаров безсоромно святкує Великдень з онуками.

Такого собі не дозволяє навіть духовна наставниця КПУ, член комітету ВР з питань духовності (ну й культури), чарівна Ольга Левченко.

У соціальних мережах товариш Левченко закликає всіх голосувати за КПУ та лайкає статуси на кшталт «Не нужно искать во мне плюсы и минусы - я не батарейка». Має друзів, що мешкають у «російському місті під назвою Київ» та відмічають нардепа на фото з квіточками.

«Ленин жил, Ленин жив! Ленин будет жить!», - нагадує тим часом друзям вчорашній житомирський тунеядець (у своїй налоговій декларації напередодні виборів комуніст зізнався, що не працює й голодує - 2011 рік приніс родині Присяжнюків 1360 гривень прибутків) Олександр Присяжнюк.

У відповідь друзі з далеких міст надсилають йому оленів, квіти та їжу - хоча б віртуальну.

Також Присяжнюк має на своїй сторінці колекцію улюблених пісень. Серед них - «Любовь, Комсомол и Весна» у виконанні дитячого хору, «Космомол - моя судьба» тощо.

Бюст не Леніна

Нардеп-комуніст Сергій Топалов у вільний час гіпнотизує футбольні м'ячі.

Інших слабкостей не має (хоча, як і молодий Присяжнюк він не вміє заробляти гроші - до отримання посади нардепа товариш Топалов, згідно з декларацією, тримався лише завдяки допомозі по безробіттю). Але має доньку… Він - єдиний з комуністів, хто не посоромився додати власну дитину до списку родичів на сторінці. І не дарма.

Донька нардепа Анюта постійно змінює колір волосся та зачіску - у цьому допомогає досвід роботи перукарем та відповідна освіта. Але це не заважає дівчині залишатись собою.

«Когда я теряю уверенность в себе, я просто смотрю вниз, - ділиться життєвою мудрістю дитина суворого партійного діяча. - Вижу сиськи и уверенность возвращается».

Всі світлини Анюти знаходяться у відкритому доступі, отже, якщо ви теж бажаєте повернути впевненість (у майбутньому КПУ, наприклад) - варто лише знайти товаришку Топалову у мережі «Одноклассники». Саме там можна побачити  самовпевнений бюст дівчини.

Та й не тільки бюст.

Куди більш фамільярна з комуністичними символами луганська комуністка(депутат міськради) Наталія Максимець, сторінка якої на Facebook розповідає усім, що Ленин ох….нен..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.