Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Поп-зірки – новий атрибут інавгурацій

В понеділок, 25 лютого відбулася інавгурація нового південнокорейського президента. Ним вперше стала жінка Пак Кін Хе. Незважаючи на офіціоз заходу його вдалося перетворити у справжнє свято.

Інавгурацію першої південнокорейської жінки-президента Пак Кін Хе прикрасив собою репер Psy, який виконав свій хіт Gangnam Style. Правда, враховуючи протокольний характер церемонії, Psy довелося піти на деякі жертви - суворіше одягнути дівчат з підтанцьовки, і прибрати з номера деякі занадто відверті рухи.

 

 

В цивілізованих країнах вже давно ввійшов у моду нестандартний підхід то таких гучних офіціозів. Так нещодавно на інавгурації Барака Обами виконувати гімн Сполучених Штатів довірили співачці Бейонсе. З того звісно виник невеличкий скандал бо Бейонсе з переляку вирішила заспівати під фонограму, що викликало цілий шквал критики. Та все ж, сам підхід до режисури дійства приємно втішив. Чого тільки вартий святковий танець президентської пари.

 

 

Трохи скромніше відбулася інавгурація французького президента Франсуа Олланда. Для неї він обрав простий протокол без зайвих урочистостей. На дворі, мовляв криза, і президентові соціалісту не пасує витрачати державні гроші на гучні забави.

 

 

Втім, аж ніяк не помітили кризи в Росії. Церемонія третьої президентської ходки Путіна відбулась пишно і помпезно. Без народних гулянь там традиційно обійшлися, але народ все одно погуляв на славу, провівши акції протесту та побившись з поліцією.

 

 

Не обійшлося і без казусів. По-перше на церемонію не запросили найближчого сусіда президента України, пояснивши згодом, що він не вписувався в формат, а по-друге надрукували для гостей запрошення з граматичними помилками.

 

 

А втім, всі ці церемонії, так чи інакше виглядали як акти справжнього патріотизму. Лідери країн вступаючи на ввірений їм пост, незважаючи ні на що, всім своїм єством намагалися продемонструвати, що готові стати справжніми батьками, чи мамами своїх націй.

Нажаль цього не скажеш про чинного українського президента Віктора Януковича, який сходячи на трон радше прагнув отримати сатисфакцію за минулу поразку і пов’язані з нею страждання, ніж прагнув постати перед своїм народом справжнім лідером. Чого лише варта показова набожність Януковича і запрошення в якості головної зірки патріарха Кіріла, аби той перед головною церемонією в житті країни, зміг проспівати свою настановчу пісеньку.

 


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.