Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Депутати «на закуску» погралися в шахи

Втомившись від нестерпно важкої роботи під час багатотижневого блокування парламенту, депутати вирішили розслабитись. Їм на допомогу прийшли колеги з минулих скликань.

Здійснивши історичний крок до зміцнення демократії в Україні, розблокувавши Раду і прийнявши зміни до регламенту про особисте голосування, народні обранці посунули до виходу. Передчуття гарного відпочинку настільки сильне, що ніякі державні турботи не здатні були затримати їх більше на робочому місці. Мрії про сауну з друзями, про гарну вечерю з коханкою чи дружиною, про гольф, полювання чи навіть подорож на кілька днів кудись за кордон от-от мають здійснитися.

 

 

І все ж є серед обранців люди, які мають достатньо сили волі, аби залишитись у п’ятницю по обіді в стінах парламенту і присвятити себе культурному відпочинку. Промасажувати мозкові звивини, прокачати про них сіру речовину, загуслу від важкої політичної роботи і просто виграти гарний приз.

 

 

Тим паче, в спонсорах шахового турніру — компанія, що торгує ікрою. І призи обіцяють всім учасникам.

 

 

Бажаючих поласувати ікрою виявилось чимало, але здебільшого серед представників старшого покоління парламентарів. Мабуть, депутатської пенсії таки бракує на делікатеси. Молодші ж, відверто кажучи, проігнорували турнір. Хоча, як стверджували кілька з молодих депутатів, про його проведення їх просто не повідомили... А то б неодмінно прийшли.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.