Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Попов вдарився в мистецтво слідом за Швидким

Попов зацікавився українським мистецтвом. Йому на підмогу прийшов спеціальний представник президента Росії з міжнародного культурного співробітництва.

Вже вчетверте в Києві відкрилася виставка-ярмарка FINE ART UKRAINE 2013. Традиційно - в «Мистецькому арсеналі». Традиційно - на відкриття зійшлися кращі люди країни, які не обов’язково розуміються на сучасному мистецтві, але тягнуться до прекрасного. Серед численних поціновувачів мистецтва були помічені мільйонер-колекціонер Ігор Воронов, один з патронів УТ-1 Валід Арфуш, закадичні друзі художник-письменник Лесь Подерев’янський і журналіст Микола Вересень та багато-багато інших.

Несподівано зацікавився творіннями українських митців і намісник Києва Олександр Попов, мабуть, сподівається, що за любов до прекрасного кияни оберуть його своїм мером.

Та найцікавішим гостем став спеціальний представник президента РФ з міжнародного культурного співробітництва Михайло Швидкой. Чи то приїхав на розвідку, що у нас хорошого, чи з метою поповнення фондів ермітажу. Як не крути, а шедеври українські художники клепати вміють.

В рамках виставки традиційно представлені сучасні живопис, графіка, скульптура, фотографія. Центром експозиції став спецпроект «Матч-пойнт 88: за мить до нового життя», присвячений арт-подіям 1988 року. У ньому виставлено роботи авторів, які заявили про себе в тому році. Серед них Тетяна Яблонська, Тіберій Сільваші, Олександр Ройтбурд та інші.


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.