Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Метеоритна радість Мєдвєдєва і маразм Жириновського

Падіння небесного тіла в Челябінську не тільки спричинило руйнації і жертви в околиці, а й підірвало інформаційний простір.

Жваві обговорення події і її можливих наслідків на кшталт  «що б це мало означати», не припиняються. Вчені обіцяють, що гостина «прибульцыв» на землю на цьому не закінчиться. За метеоритом ніби летить ще більший об’єкт - астероїд. Теоретично небезпеки він не становить, а от практично в Челябінську вже починається паніка.

Місцевий священик Ігор Шестаков, який став свідком рідкісного явища, написав у Фейсбуцы, що в такий спосіб на Стрітення завітав в гості Господь. А відповідаючи на коментарі друзів на пів жартома пророкує, що можлива війна з «германцами».

Що цікаво, дописувачі цей жарт сприймають цілком серйозно і починають порівнювати Челябінський метеорит з Тунгуським, який нібито став передвісником в Росії революцій і Першої світової війни.

Далі перелякані жителі Інтернету починають згадувати про «мементо море» і просять: «отец Игорь! хорошо бы нам особую молитву подсказать (во время бедствия?, псалмы?) - вот перед ночью обещают пролёт самого астероида, и неизвестно, куда ему заблагорассудится пасть.»

Не оминули нагоду пропіаритись на метеориті і російські небожителі. Прем’єр-міністр Мєдвєдєв, який наразі тусується за Уралом, в Красноярську, на економічному форумі, дуже зрадів падінню метеорита і назвав його символом форуму. Відзначивши важливість того, що форум в Красноярську якраз проходить підчас Дня Святого Валентина, Мєдвєдєв сказав, що це символічно і треба шукати і інші знакові явища, які можуть нести позитивний зміст. Явище швидко знайшлося… «Я посмотрел сегодня, наверное, коллеги уже обратили внимание, над Челябинской областью, в Тюмени и в некоторых других местах прошел метеоритный дождь. Это еще один символ, может быть, нашего форума.».

Його молодший колега віце-премьер Дмитро Рогозін відразу зацікавився науковим боком цієї події, бо побачив нагоду змотатися на кілька міждержавних заходів присвячених боротьбі з метеоритами за кордон. «Я уже говорил о необходимости некоей международной инициативы, связанной с созданием системы предупреждения и предотвращения опасного сближения с Землей объектов инопланетного происхождения».

А от голова рахункової палати РФ Сергій Стєпашин підійшов до падіння метеорита з професійної точки зору. Він пов’язав цей випадок із масштабною перевіркою виконання регіонального бюджету. «Видимо, поэтому и пошел метеоритный дождь. Там, кстати много есть вопросов и к нынешней администрации, сразу хочу оговориться», - заявив він.

Але найгучніше пропіарився Володимир Вольфович той, що Жириновський. Цей класик російського політикуму відразу побачив в метеориті підступ ворогів і сказав, що на Уралі «засвітився» не метеорит, а випробування американцями нової зброї. «Это не метеоры падают, это испытывается новое оружие американцами. Керри (госсекретарь США Джон Керри) хотел предупредить в понедельник, искал Лаврова (министр иностранных дел РФ Сергей Лавров), Лавров в поездке. Хотел предупредить, что будет такая провокация и она может коснуться и России", - зморозив лідер ЛДПР. За його словами, космос - це Всесвіт, де існують свої закони. "Там ничего никогда не упадет. Падают - это люди делают. Люди - поджигатели войны, провокаторы", - підсумував Жириновський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.