Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Як провладні депутати публічно дружать з опозицією

Надивившись по телевізору, як депутати товчуть одне одному пики, можна подумати, що і в житті вони такі самі непримиренні вороги. Насправді це зовсім не так.

Тільки-но завершується політика, вимикаються камери, завершуються ток-шоу чи замикається на ключ парламент, політики стають звичайними людьми. Навіть найнепримиренніші не відмовляють собі в задоволенні поспілкуватися з опонентами. Та хіба лише це. Можна і в гості одне до одного завітати, і у ресторан, і в сауну, і навіть запросити в куми. Таких прикладів в українському політикумі вдосталь. А коли на такі люб’язності бракує часу, то подружити можна й у соціальних мережах. Звісно, така дружба майже ні про що не говорить, однак… Хіба витрачатимеш свій дорогоцінний час на спілкування з тим, до кого тобі геть байдуже? Навряд чи. Можна придумати відмазку типу "моніторинг діяльності політичних опонентів", однак слово friend має таки однозначний переклад на українську.

 

 

Зазирнувши на сторінки деяких провладних політиків, вдалося дізнатися вельми цікаву інформацію. Наприклад, однією з найдружелюбніших політиків Ради, яка притягує не лише собі подібних, а й опозиціонерів, є Ірина Бережна. В неї в друзях є такі затяті опозиціонери, як: Олег Ляшко, Ірина Геращенко, Віталій Кличко, Михайло Поживанов, Олександра Кужіль, Сергій Міщенко, Андрій Шкіль, Олена Кондратюк, Юрій Кармазін, Віктор Уколов, Ігор Гринів, Тарас Стецьків і навіть Олександр Турчинов.

 

 

А от її колега Владислав Лук’янов не такий приязний. Серед опозиціонерів у нього в інтернет друзях ходять лише Віктор Швець, Євген Жовтяк та Роман Зварич.

 

 

Молода надія Партії регіонів Віталій Хомутиннік також не вельми розмінюється на опозиційних друзів. В його списку вдалося знайти Сергія Міщенка, Миколу Катеринчука, Віктора Швеця, Юрія Стеця та Лесю Оробець.

 

 

Хоч як дивно, але комуністи також не цураються опозиціонерів, а опозиціонери комуністів. Так, у майже юної лєнінки Оксани Калетник у друзях є і Олександр Бригинець, і Юрій Стець, і Ігор Гринів, і Володимир Бондаренко, і Сергій Міщенко, і Юрій Кармазін, і навіть колишній міністр юстиції епохи Ющенка Микола Оніщук.

 

 

А от серед друзів Євгена Царькова, в якого переважно в приятелях ходять жінки та комуністи із опозиціонерів, вдалося знайти лише Юрія Гримчака. Це вони, мабуть, дружать від часу газових баталій у Верховній Раді. Коли шашки літали та яйця, а Царьков від них прикривався прапором ВМС СРСР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.