Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Чого (кого) боїться Янукович

Останнім часом президентові дорікають за те, що він рідко виходить межи люди й уникає публічності.
Матеріал друкованого видання
№ 4 (272)
від 24 січня, 2013

Однак у цьому є один безсумнівний плюс: кожен невиїзд Януковича – це колосальна економія на численному обслуговуючому персоналі, перекритті руху та інших церемоніальних заходах. Про безпеку Віктора Федоровича нині дбають так, ніби він щось середнє між Башаром Асадом і британською королевою. Супровід із кільканадцяти бодігардів – це тільки те, що помітно неозброєним оком, а ще ціла армія бійців невидимого фронту, які супроводжують українського президента на дахах, у натовпі під виглядом цивільних, по периметру тощо. Такі параноїдальні заходи безпеки, якими супроводжують усі заходи за участю гаранта, наштовхують на думку про те, що йому справді загрожує серйозна небезпека. Утім, є й інші версії, як-от, мовляв, що він сам після кількох напівкумедних «атак» яйцем та вінком добряче налякався або що то силовики, аби виправдати дедалі більші витрати на їхні відомства, намагаються переконати головнокомандувача в тому, що за кожним кущем на нього чатують вороги… 

Відтак усі церемонії за участю першої особи держави, навіть святкові, стають подібними до жалобних процесій, як-от під час покладання квітів у День Соборності чи навіть відвідин жіночого монастиря, коли президента супроводжував почет із суворих чоловіків у чорних костюмах. 


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.