Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

"Свобода" скупалась в ополонці, а Янукович побоявся

Останнім часом дедалі менше політиків ризикує занурюватись в ополонки. Навіть на Водохреща. Можливо, вони це і роблять, але інкогніто. Щоби громадяни не мали змоги ними помилуватися.

Кудись зник славетний морж Віктор Ющенко, не з’являється Леонід Черновецький, навіть Лесик Довгий і той не захотів попіаритись у йорданській воді. Годі й казати про Віктора Януковича. Той у воду ані ногою. Подейкують, не хоче демонструвати громадянам свою колекцію «творів мистецтва», набитих на шкірі в часи шалених молодих років. Може, й брешуть злі язики, і не має їх президент, але в ополонці його так ніколи ніхто й не бачив. Тому спростувати чутки ніхто й не береться.

От і цього року не ризикнув Віктор Федорович зануритись у води Дніпра. На свячення разом із почтом прийшов, але в воду не поліз. І прем’єр Азаров, його вірний друг був із ним солідарним, і спікер Рибак також. І навіть намісник Києва Попов, якому сам Бог велів чистоту дніпрової води перевірити на власній шкірі, і той не поліз.

Микола Янович Азаров не надто любить скидати шапку навіть під час молебню

 

 

 

Єдиним, кого із високих посадовців не злякали холодні води дніпрові, виявився другий віце-спікер свободівець Кошулинський. Він і сам в ополонку стрибнув, і колег по фракції привів здоров’я набиратися. Бо що-що, а здоров’я, кажуть свободівці, тепер їм особливо згодиться.

Заступник голови Верховної Ради Русла́н Кошули́нський готується до занурення

 

 

 

Народний депутат, свободівець Юрій Сиротюк приймає повітряні ванни після купання

 

 

Занурення народного депутата свободівця Андрія Мохника

 

 

Свободівець Ігор Мірошниченко в стрибку нагадує японського ніндзю

 

 

Що ж, скидається на те, що купання серед політичної "еліти" виходить з моди. Поки що лише "Свобода" не цурається стрибати в ополонки, але чи надовго. Побачимо…

За матеріалами http://www.kmu.gov.ua http://ua.golos.ua/ http://www.facebook.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.