Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Порошенко став царем

За кілька годин до Старого Нового року в Національній опері України відбулись дивовижні перевтілення українських віпів та їхніх нащадків. У всьому винні Гоффманн і Чайковскій зі своїм «Лускунчиком».

У Різдвяні свята завжди відбувається чимало незрозумілого. Чи то від надміру святкових емоцій, чи то від перенасичення ілюзіями. Але навіть дорослі та серйозні дядьки й тітки не в змозі встояти перед загальним святковим психозом. І це добре. Можна побачити їх у зовсім іншому світлі, несподіваних кольорах, і зрозуміти, що десь глибоко, аж на рівні підсвідомості, вони також люди. Не такі вже й неприступні та цинічні, яке враження намагаються справити.

 

От Петро Порошенко, наприклад, десь глибоко в душі мріє бути царем. Він і без того багато чим може похвалитися, але статус шоколадного короля його вже не надто задовольняє. А Микола Катеринчук, приміром, і Ігор Суркіс мають сентименти до мистецтва. Дозволити собі танцювати в пуантах, на жаль, не можуть, бо до строгих костюмів вони не пасують, та й на дорогі туфлі не налізуть, але своїх дітей радо виштовхали на сцену і милувалися, як ті підстрибували і дріботіли.

 

Кому пощастило 13 січня потрапити до Національної опери України, той дістав щасливу нагоду насолодитися унікальною постановкою балету «Лускунчик» на головній оперній сцені країни у виконанні Молодого балету Києва та дитячого ансамблю «Кияночка». Головними зірковими учасниками в міні-пачках і пуантах були дівчатка з впливових сімей – дочка народного депутата Миколи Катеринчука Софія-Ніколь і молодша дочка президента футбольного клубу «Динамо» Ігоря Суркіса Яна.

 

А з царської ложі Нацопери за всім цим прекрасним дійством спостерігав шоколадний король, а колись, може, й цар, власник кондитерської фабрики «Рошен» Петро Порошенко з родиною – сам Петро Олексійович, його дружина Марина і батько Петра Олексійовича Олексій Іванович. За що така честь? А як інакше? Адже саме завдяки підтримці благодійного Фонду Петра Порошенка і відбулася постановка.

Квіти від короля

 

Також на імпрезі було помічено директора Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського з сином, регіонала Анатолія Кінаха з дочкою Софією та навіть супермодель Евеліну Мамбетову.

Регіонал Кінах з дочкою Софією

Нардеп Микола Катеринчук з дружиною Анастасією і директором Євро-2012 Лубківським

Президент ФК Динамо Ігор Суркіс

Дочка Ігоря Суркіса Марина

Директор Євро-2012 Маркіян Лубківський з сином

Петро Порошенко з доньками Євгенією і Олександрою та сином Михайлом

Петро та Марина

Моделька Евеліна Мамбетова

 

З матеріалами http://jetsetter.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.