Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Роман Малко

Бютівці розцілували Королевську

Та, що кликала Україну «вперед» на гроші тих, хто тягне її назад, після провальної поразки на виборах зникла, здавалось би, без сліду. Навіть із соціологами судитися передумала. Але горе було нетривалим, і у ВР Наталія Королевська досі бажаний гість, навіть для опозиції

На останнє засідання ВР вона прийшла весела і усміхнена і одразу ж потрапила в палкі обійми тих, від кого «відкололася» напередодні виборчої кампанії

Наталію Юріївну колишні однопартійці вітали як переможницю чи, щонайменше, як світську левицю.   Бютівці Андрій Шевченко і Олександр Абдуллін не соромилися своїх почуттів до вчорашнього опонента.

Дивна штука політика. Чи не так? Ще вчора закляті вороги, нині закадичні друзі. А може все не так просто.  «Мавр» лишен зробив свою справу...?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.