Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   ragu.li

Конкурс тюремної краси

Враженням цих вихідних для мене однозначно став конкурс (дуже хочеться написати конкуСР) краси серед працівниць пенітенціарної сфери. Ну звичайно, у нас все вже настільки добре у цій сфері, що для того, щоб хоч якось себе зайняти залишається хіба що влаштовували конкурси краси. Жаль, що тільки серед жінок, я б і на Містера Пенітенціарна служба теж залюбки б подивилася:)

Для того, щоб потрапити на всеукраїнський конкурс, дівчата брали участь у локальних змаганнях. Пропоную вам зацінити фото з них.Виходу у купальниках на конкурсі не було, бо (цитую голову ДПтСУ) “дівчата – це офіцери, а це передбачає строгість“. Ну не знаю, яка строгість у конкурсі красі та сукнях з трояндочками, але їм там видніше.


І хоч купальників не було, зате були різні титули, окрім традиційних міс і віце-міс; от, наприклад, Міс  Доброзичливіть і те, що у смішній статті на lb.ua назвали “Мисс Благолепие” (не можу навіть добрати подібного аналогу в українській мові).


На жаль, цього року (а конкурс проходить вже вдруге і ризикує стати регулярним) я щось не можу знайти епічних фото з батюшками, то викладу ще два знімочки з минулорічного конкурсу, просто тому що вони того варті.

фото © lb.ua, http://vinnitsa.info, http://tochka.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.