Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Тиждень

Табачник і Азаров подалися у VIP-агітатори

Агітувати – не мішки тягати... даруйте, не реформи проводити. Скажімо, прем’єр-міністр Микола Азаров, він же перший номер виборчого списку Партії регіонів, ніколи не минає нагоди порозповідати про «папєрєднікав», які, мовляв, діла не робили, а лише язиками плескали. Говорить про це Микола Янович так часто, що йому й самому вже ніколи трудитися на благо маленьких українців. Принаймні якщо наприкінці липня сивочолий майстер слова публічно запевняв, що у відпустку до виборів не піде (треба ж комусь ціни на капусту втримувати!), то 8 жовтня зізнався, що на кілька днів таки полишить будівлю уряду. Вочевидь, необхідність агітувати відволікає від самовідданої праці.
Матеріал друкованого видання
№ 41 (258)
від 11 жовтня, 2012

А агітувати треба, адже, за тим самим Азаровим, сказати добре слово за ПР у країні буквально нікому. Навіть на телебаченні, жаліється прем’єр, «суцільні сюжети про те, що погані дороги, десь дах обвалився, десь іще якийсь недолік»: «Посмотрите наше телевидение. Сплошной негатив в то время, когда страна строится» (Цікаво, які телеканали дивиться Микола Янович – невже ігнорує «Перший національний», «Інтер», «Україну» на їм подібні, що славлять партію (мало не всі), й віддає перевагу ТВі?) Ну тепер він усім розкаже, які ці дороги насправді.

Не відстають і підлеглі «регіонала № 1». Інтернет облетіла фотографія, зроблена 4 жовтня під час візиту міністра освіти Дмитра Табачника до донбаської Горлівки, де саме відкривали нову школу «Мечта». На світлині добре видно документ під назвою «Программа пребывания V.I.P.-агитатора Д. В. Табачника в Донецкой области». Тобто міністр, який, між іншим, не у відпустці й не збирається, під виглядом «робочого візиту» проводить звичайну політпропаганду, точніше VIP-пропаганду.

Ще в серпні голова фракції регіонів у парламенті Олександр Єфремов в одному з інтерв’ю чесно зізнався: «З ключових фігур VIP-агітаторів можна виділити Тігіпка, Лавриновича, Акімову»... Про те, що названі міністри та заступниця голови АП на час агітації підуть у відпустку, він, звісно, промовчав.

«Нижчі віпи», певна річ, намагаються не відставати від свої «вищих» колег. Очільник Хмельниччини Василь Ядуха ще позаторік уславився заявою про те, що влада Януковича «від Бога» (див. «Найкрасномовніші VIP-агітатори»), а днями його заступник Вадим Гавришко, агітуючи електорат голосувати за партію влади, видав, мабуть, найоригінальніше агітаційне гасло цієї виборчої кампанії: «Ну що вам, складно підтримати?».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.