Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Роман Малко

Регіонали засвітили свої недешеві годинники

Члени Партії регіонів ідуть на з’їзд рідної партії, як на свято, а тому вдягаються по-святковому. Тижню випала нагода з'ясувати, які аксесуари вдягають на честь такої події деякі чільні діячі Партії регіонів.
Вартість годинників на руках регіоналів коливається від $5 тис. до $40–50 тис.
 
Найскромнішу цяцьку фірми Zenith має міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. Її вартість в інтернет-магазинах сягає приблизно $5,5 тис.
Наступним у  черзі є екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов з годинником тієї самої фірми Zenith вартістю майже $9 тис. 
 
Новоспечений регіонал віце-прем’єр Сергій Тігіпко носить годинник фірми Vacheron Constantin, вартість якого залежно від моделі коливається від $18 до $57тис.
 
Втім, конкуренцію йому сміливо може скласти найвідоміша в Донецьку людина – екс-прем’єр-міністр, а нині народний депутат від Партії регіонів Юхим Звягільський. Вартість годинника швейцарської фірми Audemars Piguet, який красувався на його руці, становить близько $38 тис. Щоправда, віднайти саме таку модель, яку носить Юхим Леонідович, Тижню не вдалося, тадже цілком можливо, що її робили на замовлення, але вона мало чим відрізняється від пропонованої в інтернеті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.