Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Янукович програв Путіну у стилі ню

Януковича і Путіна поміряли гіперболами

Стрибки по пеньках і запливи на п’ять кілометрів в 20-ти метровому басейні не дають такого ефекту для організму, як польоти на журавлях і дзюдо. Принаймні такі висновки напрошуються від порівняльного аналізу двох творів мистецтва, на яких зображені два адепти русского міра і за сумісництвом україноненависники, нинішній, поки що цар всія Московії Владімір Путін, якого в світі більше знають як Путін Х…, і колишній, на щастя, смотрящий по Україні Віктор Янукович якого помилково іменували президентом, але він  виявився злодієм і терористом.

 

 

Портрет голого Януковича світова мистецька тусовка вже мала щастя оцінити раніше, а от срамоту квартиранта Кремля на публічний показ виставили лише нещодавно, хоча шедевр був написаний ще в 2012 році. Художниця яка його сотворила розповіла, що трохи побоювалася показати картину.

Авторка обох одкровень українська художниця Ольга Олійник. Тепер вона вже не боїться і каже, що однією з причин демонстрації роботи стала зміна влади. Сьогодні, за її словами, як художник вона хоче зайняти «сміливу політичну позицію».

 

 

Вражаючий контраст між достоїнствами Януковича і Путіна художниця пояснила дуже просто: «Це коли маленькі чоловіки купують великі, великі автомобілі. Всередині він дуже і дуже маленький. Він просто маріонетка в руках Путіна», - розповіла Ольга.
Мисткиня також пояснила появу аксесуара на абсолютно голому президенті РФ. За її словами, він символізує його внутрішню тривогу, яка ховається за зовнішнім спокоєм.
Наступним своїм героєм художниця бачить Петра Порошенка. На питання, якою буде його вигляд, Олійник не відповіла. Будемо сподіватися що червоніти за нового українського президента нікому не доведеться…

 

Читайте також Хіт «Путін х..ло» набирає обертів. Співають всі!

За матеріалами like.lb.ua

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.