Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Ціни в Криму: на середню зарплату можна купити квиток до Москви в один бік

Світлини з «золотою» кримською ковбасою облетіли, здається, весь інтернет. VIP-хроніки вирішили порівняти ціни на деякі наявні у мережі товари в Криму – з київськими та московськими розцінками.

Піца. Страва, звісно, не російська... Але ж не можна харчуватися лише горілкою. Тому у Сімферополі улюблену їжу загниваючого Заходу можна замовити додому й сьогодні. Наприклад, у піцерії «Дайнер». Класична «Гавайська» - великого розміру – коштує тут 520 рублів – 175,8 грн за курсом НБУ.

Спробуємо купити машину в Криму. Надійну, російську – Лада Каліна. На такій у 2010 році намагався їздили сам Путін. Отже, нехай буде саме цього року випуску.

На найпопулярнішому кримському автосайті таких нині продається чотири. Найдешевша коштує 254 тисячі рублів (86 тисяч гривень), найдорожча – 275 тис (93 тис. Грн). Порівняємо з Москвою та столицею України...

У Москві таке щастя коштує від 185 тисяч рублів. Найдорожча Лада Каліна 2010-го року на сайті msk.am.ru – 239 тис. руб (80 тис грн).

 

Далі поцікавимося цінами на проїзд – на прикладі подолання маршруту Сімферополь-Севастополь (близько 80 км, півтори години в дорозі). РЖД оцінює таку поїздку у суму від 266 руб (90 грн). Київ-Вінниця (270 км, 2,5-3 години) на потязі, що проходить обидві станції – від 50 грн.

А, можливо, мешканці Криму захочуть колись відвідати свою нову столицю. З Симферу доїхати туди можна через Краснодар – тоді варіантів найбільше. Лише 42 години у дорозі – і ось він, Путін.

Щоправда, швидше – через Анапу.

Чи змінилися зарплати на анексованому півострові? Деякі римські роботодавці – ймовірно, за звичкою – досі користуються українськими сайтами з пошуку роботи та вказують потенційний прибуток у національній валюті. Розглянемо посаду продавця-консультанта.

Цілком вистачить на квиток до Москви. У купе! Але тільки в один бік.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.