Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Росіяни за Росію. Хто популяризує сепаратистів у соцмережах

VIP-хроніки прослідкували співвідношення українців та росіян серед “верных людей Украины за Единую Русь!» та інших міфічних персонажів.

Спільнота під назвою «БЕЛОГОРЬЕ! РОССИЯ! Антимайдан!!!». «На улице война!!! А пока ты спишь, Бандера давит...! Не дадим себя в обиду, докажем, что и мы имеем голос!!! Победим, как наши деды...», - закликають тут. Щоб дізнатися, хто саме написав цю зворушливу до сліз промову, достатньо знайти контакти адміністратора групи, що закликає допомогати сепаратистам та публікує світлини з цинковими гробами та обіцянками накшталт «Добро пожаловать на юго-восток, дорогие бандеровцы».

Спільноту створив Ніколай Авілов. Хлопець з російського міста Бєлгород.

Одного погляду на нього достатньо, щоб зрозуміти – бандерівці й справді у небезпеці… Принаймні, будуть у небезпеці – якщо мама колись відпустить Авілова в Україну.

Іншим характерним моментом є приналежність підписників спільноти – загалом їх 2797. Мешканців України – чимало з яких, судячи хоча б патріотичних жовто-блакитних аватарок, підписалися на «антимайданівську» групу просто з цікавості – 770. Росіян – не донецьких, а цілком реальних підданих Путіна з Москви та інших Челябінськів – 1172.

Наступний подібний «клуб за інтересами» Вконтакті – «СТОП фашизм - Нет майдану, НЕТ УПА!».

Тільки дуже наївну людину здивує те, що і цю сторінку адмініструє громадянин РФ, який раптом почав щиро хвилюватися за Україну. Ігор Гагарін з Москви.

Теж той ще боєць.

Звісно, є і винятки з правила. Скажімо, спільнота «Русские Онлайн | Антимайдан» (47 273 підписників, половина з яких – громадяни РФ). Створили групу та опікуються нею Інна Опанасенко (звідки вона – не вказано), Єкатерина Краш (Керч), Юрій Новіков (Москва) та киянин Віталій Марков.

Пані Єкатерина, щоправда, всіляко натякає нам на те, що світ, все ж таки, врятує краса, а не Путін.

Росіянин Юрій Новіков теж…

А от пані Краш та пан Марков обличчя ховають... Зате останній лишив свій номер!

Він, доречі, міг би бути сотником проросійської диванної сотні – адже адмініструє й спільноту «АнтиФашизм | АнтиМайдан», що виступає «Против нацизма, против фашизма, против пособников гитлера (бандеры и шухевича), против ЕС».

Топова антимайданівська сторінка під простою назвою «Антимайдан». Понад 300 тисяч підписників. У контактах – росіяни та російськи номери телефонів.

«АнтиМайдан. Русские Патриоты ❉║❉ Союз Славян» теж наповнюють російські хлопченята.

Наприклад, з міста Корольов, що неподалік від Москви…

… з Краснодару.

… і навіть  містечка Кстово, передмістя Нижнього Новогорода .

“Ми - русскіе, какой васторг!», - наголошують у черговій подібній групі.

І хто б міг її створити? Звісно, хлопець з Пітера. Втім, є у нього маленьке виправдання – в Україні він, як сам зізнається, «працює».

Показати личко Юра соромиться. І не дарма...


Теги
Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.