Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

"Цирк" поїхав, а Царьов лишився. Крилаті фрази найкумеднішого регіонала сучасності

VIP-хроніки пригадали видатні висловлювання регіонала, що нині, як колись і його партійний бос, потрапив під яєчну "атаку"

Партія регіонів - партія, напрочуд бідна на яскраві кадри. Втім, свої перлини є і у ній. І одна з найдорожчих - це, без сумніву, Олег Анатолійович Царьов, член політради ПР. Особливо цінним і помітним здається він тепер - коли і азірівки більше не чути, і Віктор Федорович більше не має змоги радувати нас жартами про поета Чехова...

Але "смалив" Царьов давно.

При цьому, щоправда, не демонструючи жодної поваги до українського народу. Так, у червні 2013 року депутат висловив думку, що більшість населення України не знає ані української мови, ані російської і спілкується виключно суржиком (згідно з результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, в Україні суржиком користується близько 10% людей). Відповідно, саме суржик дніпропетровський регіонал запропонував зробити державною мовою країни.

До кого Олег Анатолійович демонстрував повагу - так це до Путіна. 

"... Поблагодарить вас за великолепную возможность пообщаться с Владимиром Владимировичем Путиным, посмотреть, как он общается. Вот я сидел... Вот я был на достаточно большом количестве мероприятий, но он был далеко. А вот находился вот здесь вот рядом, передо мной, - в екстазі пояснює Царьов, схожий в цей момент на закохану старшокласницю. - Как он разговаривает! Как он жестикулирует! Как он говорит!"

Історична зустріч цікава не тільки цим. Бо, крім всього іншого, регіонал встиг пожалітися російським колегам. "Только неавторитетные товарищи у нас были за немцев. Я вот никогда не был за немцев, - починає згадувати ігри дитинства "авторитетный товарищ" Царьов. - А вот воспоминания руководителя фракции ВО "Свобода" Олега Тягнибока...." Далі Царьов нібито цитує: "Я иду со школы. У меня в руках палка и я сбиваю будякам головы и представляю, что это москали".

Нестримне бажання поговорити про війну вилізло Царьову боком буквально днями - в ефірі Громадського. Як з'ясувалося, регіонал вважає, що II Cвітова Війна почалась у 1941 році.

Можливо, саме тупість свого часу завадила Олегу Царьову потрапити до львівської "Криївки" - він не зміг відповісти на стандартне "прохідне" питання, "Москалі єсть?".

"Мене там зустрів чоловік з макетом німецького автомата. Що це за питання на вході: " Москалі єсть?" – обурювався згодом депутат. - "У ресторані в меню подається напій "Кров москаля". Я росіянин, я не москаль".

Тоді ображений "не москаль" спробував домогтися закриття львівського закладу та навіть порушення кримінальної справи - за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Не вийшло.

Також кандидат у президенти демонструє неабияку сміливість. Мало кто в країні не знає, що Олег Царьов зовсім не боїться геїв. Навіть європейських.

Певно, вони просто його не впізнають. А от у Миколаєві політика впізнали відразу, що й забезпечило йому теплий прийом...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.