Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

  ▪   Валерія Бурлакова

Регіонал витрачає на британську освіту сина більше, ніж заробляє за рік

Син регіонала Олексія Білого навчається у Британії на кошти, які його батько не квапиться декларувати

Олексію Петровичу Білому керувати країною довірила Донецька область - до ВР він обраний по виборчому округу №58.

Сьогодні колишній гендиректор "Азовсталі" - член групи з міжпарламентських зв’язків зі Сполученим Королівством Великої Британії. Ймовірно, саме тому до Великої Британії він відправив свого сина Олександра.

Як зазначено на сторінці Сашка у соцмережі, він вчиться в Abingdon School у Оксфордширі.

Рік навчання тут (за умов повного пансіону, а не денного відвідання - втім, навряд чи син українського нардепа щовечора повертається зі школи у рідний Донецьк) коштує 33 тисячі англійських фунтів стерлінгів. Це майже 55 тисяч доларів, чи то 470 тисяч українських гривень.

Цікаво, що сума, яку Олексію Петровичу доводиться викладати за навчання Сашка у школі, вдвічі перевищує останні задекларовані ним річні доходи. На Abingdon School грошей не вистачає навіть якщо пустити на добру справу і доходи депутата (245 тисяч гривень на рік) і доходи інших членів його родини (це ще 69 тисяч гривень).

Другий син депутата, Арсеній, судячи з усього, досі перебуває в Україні.

Вирушити за кордон на невідомо де здобуті гроші, Арсеній, ймовірно, відмовився через комуністичні погляди, які органічно поєднуються із зазначеним поряд віросповіданням.

Син регіонала переконаний: "доброта і чесність" - головне в людях. Ну, і грошей побільше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Останні публікації згорнути
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.