У постанові, ухваленій за результатами засідання, йдеться, зокрема, про те, що через блокування роботи Київради під загрозою опинилася виплата муніципальних надбавок для вчителів, лікарів, працівників культури та соціального забезпечення.
Ці категорії працівників не зможуть отримати кошти на загальну суму 98,5 мільйонів гривень.
"Так, з 1 серпня вчителі втратять 63,5 мільйони гривень, лікарі – 28,3 мільйони гривень, працівники культури – 4,2 мільйонів, працівники фізичної культури і спорту – 2,0 мільйонів, працівники соціального забезпечення – 0,5 мільйонів. Медсестри, вчителі, лікарі недоотримають від 200 до 500 гривень надбавки до їхньої заробітної плати", – йдеться в постанові.
У документі підкреслюється, що не розподілені кошти на завершення ремонтних робіт у закладах освіти до нового навчального року, на підготовку міського господарства, в тому числі шкіл та дитячих садків, до опалювального сезону.
На розвиток інфраструктурних об'єктів не спрямовано 138,3 мільйонів, зокрема під загрозою будівництво метро на Теремках, реконструкція Поштової площі, реконструкція і ремонт автошляхів, котелень, продовження робіт на магістральних каналізаційних колекторах та фінансування інших соціально важливих об'єктів столиці.
"Все це неминуче потягне за собою нагромадження проблем та загострення соціальної напруги. А все тому, що усі кияни стали заручниками ситуації, яка склалася через непрацюючу Київраду", – говориться в постанові.
Бо без рішення місцевих депутатів неможливо прийняти зміни до бюджету на ІІ півріччя 2013 року та використати кошти за призначенням", – говориться в постанові, ухваленій на зборах.
Загальноміські збори представників профспілок міста Києва закликали всі представлені в Київраді політичні сили до "відкритого діалогу та проведення, згідно з чинним законодавством, засідання сесії Київради, до порядку денного якої пропонується внести виключно питання щодо вирішення проблем фінансування життєдіяльності міста".
Як відомо, раніше у прес-службі партії "Батьківщина" заявили, що Попов організовує збори медичних працівників міста Києва, щоб запевнити медиків, що ті не отримують належні їм кошти через дії опозиції.
Як повідомлялося, 11 липня робота Київради почалася з блокування трибуни народними депутати від опозиції та бійок, після цього засідання було закрите.
Наступного дня Попов назвав блокування Київради опозицією "пограбуванням Києва".
Згодом Попов пропонував лідерам опозиційних фракцій Ради провести переговори щодо розблокування роботи Київради. Проте переговори Попова з лідерами опозиційних парламентських фракцій щодо розблокування роботи Київради завершились нічим.