На початку липня НБУ закупив стіл за 72 тис. і офісні тумби за 20 тис. Відповідну угоду уклали з НВП «Інформаційні системи» на загальну суму 1,49 млн грн. Загалом замовлено 600 одиниць різних меблів – столи і стільці, дивани й крісла, вішалки, шафи, кухонні меблі тощо. Ціни на столи варіюють від 702 грн до 72 тис. грн. Найдорожчі меблі для Чернівецького офісу Нацбанку: шафа вбудована зі склом, дерево (34 тис. 320 грн), шафа вбудована зі склом, дерево (30 тис. 840 грн), стіл для нарад (23 тис. 100 грн), диван для відпочинку, шкіра (17 тис. 610 грн), тумба мобільна-помічник, дерево (13 тис. 200 грн).
Хоча протягом року, неодноразово укладались угоди задля «покращення» свого автогаражу у липні відомство вирішило ще придбати автомобілі на 4,36 млн грн. Зокрема у ТОВ "ВіДі Автострада" придбано чотири Toyota Corolla 1,6 6MT Luna по 198 тис. грн і три Toyota Avensis 2,0 CVT по 294 тис. грн "Авенсіс" придбано у найрозкішнішій комплектації Elegant SD. «Автомобілі для НБУ повинні мати камеру заднього виду, можливість підключення Ipod, мультимедійну систему Toyota Touch з сенсорним екраном, підігрів передніх сидінь з регулюванням ступеню підігріву, автоматичний 2-зонний клімат-контроль, газорозрядні фари Bu-Xenon (HID), хромовані внутрішні ручки дверей, сидіння оздоблені алькантарою і комбінованою шкірою», – йшлося у повідомленні .Також Нацбанк придбав шість мікроавтобусів у ТОВ "Атлант-М Дніпровська набережна".
Крім того, відомство уклало угоду з ПрАТ «НВО «Практика» на придбання автомобілю швидкої допомоги за 647 тис. грн. Автомобіль на базі Ford Transit повинен мати звуко-, тепло- і віброізоляцію медичного салону, його шви мають бути герметизовані для створення «ефекту ванни». Медичний салон зв’язаний з кабіною водія інтеркомом. В автомобілі також мають бути два кисневі балони та один з окисем азоту.
Згодом НБУ за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Кумсервіс» на поточний ремонт будівлі № 2 відомства по вул. Інститутській, 9 вартістю 1,25 млн грн. Замовлено ремонт покрівлі, входу до вестибулю, вентиляційної камери та вінчаних карнизів на 4 і 6 поверхах. Раніше Нацбанк замовив ремонт фасаду цього ж будинку за 0,90 млн грн.
Поремонтувати вирішили і будівлю управління НБУ в Дніпропетровській області. Вартість відповідної угоди становить 1,44 млн грн.
У полтавському управлінні НБУ вирішили дбати за альтернативні джерела струму. Відповідна угода була укладена з ТОВ «Екстрім лтд» на технічне переоснащення системи гарантованого електропостачання будівель Управління НБУ в Полтавській області по вул. Жовтневій, 17. Вартість угоди склала 2,66 млн грн. Планувалось встановлення дизель-генератора моделі Р200-2 потужністю 160 кВт, джерело безперебійного живлення на 17 хвилин автономної роботи при потужності 96 кВт, внутрішніх та зовнішніх блоків системи кондиціювання та іншого електричного устаткування. У тендері брали участь п’ять компаній, дві з яких пропонували виконати роботи на 0,2-0,5 млн грн. дешевше. Однак дешевші заявки було відхилено через претензії до оформлення документації та неповного врахування всіх вимог НБУ.
А управління Національного банку України в Запорізькій області уклало угоду з ТОВ «Проектний інститут «Запорізький Промбудпроект» на коригування проектно-кошторисної документації на реконструкцію адмінбудинку УНБУ вартістю 1,26 млн грн. Зміни до проектно-кошторисної документації викликані тим, що управління змінило завдання на реконструкцію приміщень для обробки секретної інформації, касового вузла, серверної кімнати, приміщення електронного архіву, автоматизовану систему безпеки, пожежну сигналізацію, локальну мережу зв’язку, заземлення будівлі.
На Донеччині управління НБУ уклало угоду на переоснащення, утеплення та кондиціювання будівлі управління НБУ на загальну суму 8,51 млн грн. ТОВ «Фирма «Антей» отримало 5,51 млн грн. за влаштування теплоізоляційного захисту фасадів будівлі УНБУ по просп.Миру, 8-а. Ще 2 млн грн коштуватиме технічне переоснащення системи пожежної сигналізації та автоматичного пожежегасіння у виконанні ТОВ «Спецавтоматика». Окрім цього ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Техно-Інжиніринг» за 0,99 млн грн має переоснастити системи кондиціювання повітря грошових сховищ та технологічних приміщень мережі передавання і оброблення інформації. При цьому саме цій фірмі Донецьке УНБУ у 2011 році замовляло переоснащення системи централізованого кондиціювання блока «А» вартістю 3,84 млн грн. До 2010 року у Донецькому УНБУ працював Ігор Соркін, нинішній голова Нацбанку.
Згодом Нацбанк вирішив покращити свою баню СПА-системою, теплою підлогою і цифровим TV. Відтак уклав угоду з ПрАТ «Київбудінвест» на технічне переоснащення та придбання обладнання для фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Т. Драйзера, 2-г у Києві. Вартість угоди склала 28,39 млн грн. Згідно з документом, передбачено придбання та монтаж системи СПА, устаткування для басейну, систем «тепла підлога», водоочищення та кондиціювання. Також Нацбанк бажає, щоб у його центрі було цифрове телебачення, встановлено акустичну систему фонового озвучування, придбано меблі. Окрім цього, передбачено технічне переоснащення теплопункту та інженерних мереж. Роботи повинні виконати протягом півроку після перерахування будівельникам авансу. Власником «Київбудінвесту» є Володимир Петрук, відомий як заступник голови «Нафтогазу України» під час першого уряду Юлії Тимошенко.
Також НБУ переймався пожежною безпекою й освітленням своїх приміщень. Угода щодо технічного переоснащення будівель по вул.Пухівська, 5 обійдеться платникам податків у 1,68 млн грн. Зокрема технічне переоснащення установки пінного пожежогасіння автомобільного підприємства коштуватиме 1,45 млн грн, ще 0,23 млн грн. отримало ТОВ «Сейм-93» за поточний ремонт електроосвітлення у головному офісі та лікувально-оздоровчому центрі НБУ по вул. Інститутська, 9. Передбачено встановлення близько 200 світильників UX-modul KA LA та Alhama T8 PC, а також понад 60 світлодіодних ламп. Вартість окремих світильників на сайті «ВДЗ» не опубліковано всупереч вимогам Мінекономрозвитку.
За п’ять років НБУ провів будівельні тендери на 351,06 млн грн.
Читайте також: Нацбанк продовжує лідирувати серед відомств за обсягами витрат під час держзакупівель.