"Ми, парламентська опозиція, готові проводити позачергову сесію Верховної Ради через тиждень, щоб прийняти рішення про позачергові вибори київського міського голови і Київради", – заявив журналістам народний депутат від фракції "Свободи" Андрій Іллєнко після зустрічі з Поповим.
Він також зазначив: "Попов нас просив дати провести одну сесію, щоб перерозподілити кошти, інакше Партія регіонів звинувачуватиме у невиплатах опозицію. Ми не погодились на цей шантаж. Якщо ми погодимось раз, вони далі робитимуть це постійно, і звинувачуватимуть нас в непослідовності".
За його словами, у Київраді було достатньо часу до 2 червня, щоб провести перерозподіл коштів, «але вони займались звичним для них дерибаном земель».
У свою чергу народний депутат Володимир Бондаренко (фракція "Батьківщина") заявив, що на зустрічі з Поповим парламентарі висунули низку вимог, зокрема про те, щоб Попов, як вища посадова особа в Києві, звернувся до президента і парламенту з вимогою призначити позачергові вибори.
Крім того, депутати висунули вимогу відродити в Києві районні ради, а також вимагають повернення Києву "незаконно вилучених грошей".
При цьому, за словами Бондаренка, голова КМДА, у свою чергу, просив розблокувати проведення хоча б одного засідання Київради для того, щоб внести зміни до бюджету. Нардеп висловив думку, що для внесення змін до бюджету у Київради було достатньо часу.
"Таке враження, що ми розійшлися у своїх позиціях", – резюмував депутат.
Як повідомлялось, глава КМДА Олександр Попов направив лідерам опозиційних фракцій Ради листа із закликом провести переговори щодо розблокування роботи Київради.
«Закликаю вас до відкритого й відвертого діалогу щодо проведення засідання сесії Київради, до порядку денного якого пропонується внести виключно нагальні соціально-важливі питання життєдіяльності міста. Запрошую вас до перемовин 22 липня 2013 року»,- йшлосяу листі.
Нагадаємо, 11 липня опозиціонери зірвали сесію Київради, оскільки вважають її не легітимною. Секретар Галина Герега змушена була закрити сесію, але заявила, що не виключає проведення позачергової сесії.
Згодом Герега звернулась до ГУ МВС України у Києві із заявою, в якій вимагала розпочати досудове розслідування щодо вчинення хуліганських дій та зриву пленарного засідання Київради 11 липня. Відповідне звернення було також направлене до прокуратури Києва.